Video projektoru noma - konferencēm, pasākumiem, sanāksmēm

KT Serviss piedāvā plašu multimediju projektoru klāstu, kas pieejams nomai. Visi piedāvājumā esošie projektori ir aprīkoti ar īpaši augstu izšķirtspēju, kas nodrošina kvalitatīvu prezentāciju demonstrēšanu. KT Serviss var nodrošināt visdažādāko konceptu un izmēru pasākumus ar piemērotāko projekcijas tehniku.

Projektoru noma ir lieliska iespēja, kā pasākumam piešķirt efektivitāti, nodrošinot kvalitatīvu attēlu, video un prezentācijas.

KT Serviss piedāvā iznomāt gan nelielus projektorus ar platleņķa optiku, kas dos iespēju no tuva attāluma projicēt attēlus vai video nelielā sanāksmē, gan jaudīgus 2K izšķirtspējas projektorus lieliem pasākumiem, kas nodrošinās spilgtas un augstas kvalitātes izšķirtspējas multimediju projekcijas.

Projektoru noma jāuztic profesionāļiem, tādēļ KT Serviss izīrē pasaules vadošo ražotāju Eiki, Panasonic, NEC un Sanyo projektorus ar DLP un LCD tehnoloģiju attēlu veidojošām matricām. Mūsu piedāvātie projektori ir ar HD, FHD un 2K izšķirtspēju un attēla spilgtumu no 3000 – 15000 ANSI lumeni.

KT Serviss kvalificētie speciālisti jums palīdzēs veikt pareizu projektora izvēli, ko nosaka vairāki svarīgi faktori:

Telpas izmērs un tās apgaismojums

Gaišā telpā bez aptumšošanas iespējām būs nepieciešams jaudīgāks projektors, lai prezentācija būtu kvalitatīva.

Ekrāna izmērs

Jo lielāks ekrāns, jo jaudīgāks projektors būs nepieciešams. Tāpat ieteiksim izvēlēties atbilstoša platleņķa optiku, it īpaši, ja nepieciešams liels ekrāns, bet attālums līdz tam ir neliels.

Projekcijas veids

Ir jāizdara izvēle starp iespēju veikt projekciju no ekrāna priekšpuses vai aizmugures. Aizmugures projekcijai izmanto speciāli tam piemērotus ekrānus. Aizmugures projekcijas priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešama speciāla piekare vai podests projektora uzstādīšanai zālē. Tas neaizņem vietu ekrāna priekšā un netraucē skatītājiem. Aizmugures projekcijai vēlams izvēlēties jaudīgāku projektoru. Tāpat aizmugures projekcijai jāparedz telpā noteikts  attālums aiz ekrāna, kur tiks uzstādīts projektors. Projektora attālumu no ekrāna nosaka izmantotā optika. KT Serviss piedāvā arī platleņķa optiku, kas spēj nodrošināt aizmugures projekciju, kur projektora novietošanas attālums ir 0.8 reizināts ar ekrāna horizontālās malas garumu. Piemēram, ja ekrāna platums ir 6 metri, tad izmantojot aizmugures projekciju, projektora attālums līdz ekrānam būs 0.8x6 = 4.8 metri.

Projektora pareizs novietojums telpā

Jaudīgajiem projektoriem ir maināma optika, tādēļ tie var atrasties gan  aizmugurē ekrānam, gan nodrošināt spilgtu attēlu ekrānam uz skatuves, ja tas atrodas zālē, balkonā vai projekcijas telpā. Mūsdienu projektoru attēla ģeometrijas (keystone) regulēšanas tehnoloģijas ļauj projektorus novietot vietā, kur tie vismazāk traucē skatītājiem, jo tiem nav nepieciešams atrasties tieši pretī ekrāna centram. Tomēr jāņem vērā, ka projicējot attēlu no liela leņķa, var pasliktināties attēla kvalitāte. Mēs ieteiksim jums labāko variantu, atbilstoši apstākļiem.

Video signāla pārraides kabeļi

KT Serviss speciālisti nodrošina projektoru pieslēgšanu jūsu video signāla avotam, izmantojot jebkuru no mūsdienās populārajiem pieslēguma standartiem – VGA, HDMI, DVI, DP, SDI.

Projektoru noma ir viens no KT Serviss piedāvātajiem pakalpojumiem, papildus piedāvājam nodrošināt arī visu pasākumu ar nepieciešamo prezentāciju aprīkojumu, iekārtām un mūsu speciālistiem. Ja vēlaties tikai izīrēt mūsu iekārtas, bet īsti neesat pārliecināti par to kāds projektors, optika un pieslēguma veids jums ir nepieciešams, lūdzu sazinieties ar mums, un KT Serviss speciālisti ieteiks un ja nepieciešams arī piegādās, uzstādīs un nodrošinās jums vispiemērotāko risinājumu. Projektora noma ir iespējama uz Jums nepieciešamo laika posmu, sākot no dažām stundām, beidzot ar vairākām dienām. Jaudīga, atbilstoša un kvalitatīva projektora noma būs labākā investīcija, lai Jūsu pasākums izdotos!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.