Video prezentāciju sistēmu noma un nodrošināšana

cover image

Video prezentāciju sistēmu noma un nodrošināšana

SIA ”KT Serviss” piedāvā virkni konferenču un lietišķo sanāksmju prezentācijas un interaktīvās komunikāciju risinājumus - projektēšanu, uzstādīšanu un tehnisko atbalstu ekspluatācijas laikā. Mēs piedāvājam audio vizuālās prezentācijas risinājumus uzņēmējdarbības, izglītības, veselības aprūpes un valsts pārvaldes vidē.

Mēs veicam personalizētu vajadzību novērtējumu, lai labāk definētu un precizētu virkni iespējamo risinājumu katram klientam, un nodrošināt vislabāko iespējamo risinājumu ievērojot konkrētu budžetu, kas ne tikai atbilst, bet pārsniedz mūsu klientu vēlmes. Mēs koncentrējamies uz katra klienta vajadzībām, un varam piedāvāt gan papīra tāfeles, vienkāršus biroja klases projektorus un LCD displejus, gan lielformāta augstas izšķirtspējas projekcijas tehnoloģiju, videokonferences un virtuālās klātbūtnes tehnoloģiju, kura ļauj attālinātu līdzdalību pasākumā un arī tālmācību.

Konferenču zāle ir ideju un informācijas apmaiņas un izglītības centrs. Auditorijām ir jābūt aprīkotām ar pareizajiem instrumentiem, lai sasniegtu sanāksmes galveno mērķi - efektīvu komunikāciju un diskusijas. Mēs palīdzēsim jums izveidotu daudzpusīgu konferenču zāli ar integrētu audio, video, displejiem un vadības sistēmu. Konferenču zāli, kura atbilst jūsu īpašajām prasībām - sākot no vienkārša projektora ar mazu ekrānu, un, beidzot,  ar konferenču zāli ar lielformāta augstas izšķirtspējas projekcijas tehnoloģiju, LCD displeju video sienas un virtuālās klātbūtnes tehnoloģiju, kura ļauj attālinātu līdzdalību pasākumā un arī tālmācību. 


Product

Video projektori

Visi multimediju projektori ir aprīkoti ar īpaši augstu izšķirtspēju, kas nodrošina kvalitatīvu prezentāciju demonstrēšanu. Piedāvājumā nelieli projektori ar platleņķa optiku, kas dos iespēju no tuva attāluma projicēt attēlus vai video nelielā sanāksmē, gan jaudīgi 2K izšķirtspējas projektori lieliem pasākumiem, kas nodrošinās spilgtas un augstas kvalitātes izšķirtspējas multimediju projekcijas.

Product

Video projekcijas ekrāni

Video projekcijas ekrāni sastāv no saliekama alumīnija rāmja, ekrāna materiāla un regulējamām T-veida balsta kājām, ekrāniem pieejami dažādi izmēri. Projekciju ekrāni pieejami arī uz trijkāju statīva.

Product

LCD videosienas

Video siena ir viegli uzstādāma, paneļa spilgtums ir piemērots lietošanai telpās kā arī ārpus tām.

Product

LCD displeji un monitori

LCD displeji ar LED izgaismošanas tehnoloģiju  ir ērti lietojami situācijās, kad ir izteikti gaišs, piemēram, baltā teltī, saulainā dienā. Ekrāniem ir paaugstināts ekrāna spilgtums, tie var strādāt 24/7 režīmā. Displeji pieejami dažādos izmēros, pieejami arī vairāku veidu statīvi.

Product

Laika atskaites sistēma

Digitālā laika atskaites sistēma palīdz organizēt konferences dalībnieku uzstāšanās laika limitu ievērošanu. Sistēma veic laika atskaiti uz priekšu vai atpakaļ, iespējams uzstādīt vairākas laika atskaites vienlaicīgi, kā arī veikt vēl virkni citas funkcijas.

Product

Prezentāciju vadības pultis

Prezentāciju vadības pultis palīdz lektoriem no attāluma kontrolēt un vadīt savu prezentāciju tieši nestrādājot ar datoru.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.