Diskusiju mikrofonu sistēmu noma

cover image

Diskusiju mikrofonu sistēmu noma

Konferenču lēmumi rodas diskusijās, dokumentu izstrādē un apspriešanā, un konferenču rīkotāju pamatuzdevums ir nodrošināt, lai visiem diskusijas dalībniekiem būtu iespēja izteikties un tikt sadzirdētam. Neatkarīgi no tā, vai jūs organizējat lielu starptautisku kongresu vai arī nelielu apspriedi, mēs varam piedāvāt tehnisko risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām.


Product

Bezvadu mikrofonu sistēma Bosch DICENTIS

Jaunākās paaudzes bezvadu digitālā mikrofonu sistēma, kas darbojas izmantojot WiFi pieslēgumu. Mikrofonu sistēma paredzēta lietošanai sanāksmju vai konferenču laikā, dalībniekiem sēžot pie galdiem. Bezvadu mikrofonu sistēma nodrošina visaugstāko audio signāla kvalitāti, tā ir ātri uzstādāma un piedāvā vairākas papildus iespējas, piemēram, sinhronās tulkošanas vai automātiskās videokameras pieslēgšanu.

Product

Diskusiju mikrofonu sistēma Bosch DICENTIS

Plaši funkcionāla konferenču diskusijas sistēma, kas nodrošina augstas kvalitātes dzirdamību un ir aprīkota ar dalībnieku identifikācijas un balsošanas iespējām. Mikrofonu sistēma aprīkota ar skārienjūtīgu ekrānu, kurā ērti apskatāma sanāksmes darba kārtība, dalībnieku saraksts, logo u.c. Mikrofonu sistēma darbojas ar vadu, kas pieslēgts savienots ar elektrību un internetu.

Product

Diskusiju mikrofonu sistēma Bosch DCN NG

Funkcionāla, ērti lietojama un uzticama mikrofonu sistēma, ko atzinīgi novērtējuši Latvijas un Igaunijas ES dalībvalstu prezidentūras augsta līmeņa pasākumu organizatori. Diskusiju mikrofonos ir iebūvēti kvalitatīvi skaļruņi, sistēmu var savienot ar sinhronās tulkošanas iekārtām un videokamerām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.