Videokonferences nodrošināšana

KT Serviss piedāvā jebkuras sarežģītības videokonferenču profesionālu nodrošināšanu klientiem ar visaugstākām kvalitātes prasībām. Videokonference ir lieliska un efektīga mūsdienu interaktīva komunikācijas forma, kas notiek līdzīgi kā sarunai pa tālruni, kas tiek papildināta ar iespēju sarunas dalībniekiem redzēt vienam otru TV vai projekcijas ekrānā. Kvalitatīvi nodrošināta videokonference ļauj reālā laikā virtuāli apvienot pasākuma dalībniekus no pat dažādām valstīm un kontinentiem, radot faktisku klātbūtnes efektu. Mūsu nodrošinātās videokonferences dalībnieki var ekrānā HD izšķirtspējā var novērot katru sarunu biedru sejas izteksmi, mīmiku, žestus un citus neverbālus signālus un saklausīt katru vārdu un tā intonāciju , ko nodrošina augstas kvalitātes audiosignāls .

Ir novērots, ka videokonference pozitīvi ietekmē darba produktivitāti. Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā ir jūsu lektors, kolēģis vai darījumu partneris, jūs varat sazināties ar viņu „aci pret aci”, it kā jūs atrastos vienā apspriežu zālē. Mēs nodrošinām videokonferences gan kongresos, semināros, augstskolās un veselības aizsardzības iestādēs, un tās spēj augstā kvalitātē pārraidīt reālā laikā (bez aiztures) , sanāksmes, lekcijas, prezentācijas un medicīniskas operācijas . Šādi organizēto videokonferences dod iespēju būtiski samazināt organizatoru starptautisku pasākumu izmaksas, dodot iespējas komunikācijai virtuālā vidē, tādējādi ekonomējot gan laiku , gan izdevumus pārceļošanai . Vienas dienas laikā jūs varat noorganizēt vairākus video tiltus ar kolēģiem un klientiem, kuri atrodas dažādās pasaules daļās, neizejot no savas darba telpas un veiksmīgi sasniedzot savus mērķus.

KT Serviss piedāvā nodrošināt jūsu pasākumu viskvalitatīvākās videokonferences, izmantojot Cisco C90 un Polycom HDX 9000 sērijas sistēmas, kuras nodrošina video signāla pārraidi un uztveršanu līdz pat HD 1080P60 kvalitātei, vienlaicīgi izveidojot savstarpēju savienojumu līdz pat 8 sarunu pieslēgumiem (punktiem) , kas var pievienoties videokonferencei no dažādām vietām.

Lai pasūtītu KT servisam videokonferenču pakalpojumu, vēlams sagatavot informāciju par to cik liela auditorija piedalīsies videokonferencē, cik pieslēguma vietas (punkti) tiks izmantotas videokonferencē saziņai , kādu pieslēguma tipu - ISDN vai IP plānots izmantot. Būtu svarīgi zināt vai videokonferences laikā pārējiem sarunas dalībniekiem tiks demonstrēti materiāli no jūsu vai sarunas biedru datoriem, piemēram, PowerPoint prezentācija.

Aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu tehnisku konsultāciju par mūsu sniegtiem pakalpojumiem. Mūsu speciālisti izstrādās jums individuālu risinājumu, izvēloties vispiemērotāko videokameru, ekrānu, mikrofonu un apskaņošanas tehnikas nodrošinājumu, kas būs optimāls pasākuma specifikai un garantēs tehniski kvalitatīvu videokonferences norisi, respektējot jūsu finansiālās iespējas .

 

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.