FM audio pārraides sistēmas noma

FM raidītājs CYBER MAX MICRO+ 1W ir profesionālas klases mazjaudas raidītājs, kas darbojas FM frekvenču joslā (87.5 - 108 MHz).

FM mazjaudas raidītājus izmanto audio signāla - mūzikas, paziņojumu, informācijas, tulkošanas audio kanālu pārraidīšanai un  kā surdotehnisko dzirdes palīdzības sistēmu.

FM raidītāji ir nepieciešami, lai nodrošinātu audio signāla apraidi iekštelpās ar lielu platību (lielās auditorijās, baznīcās, izstāžu centros, sporta arēnās) vai brīvā dabā (stadionos, tūrisma un atpūtas vietās, brīvdabas kinoteātros, lielveikalu autostāvvietās). Apraides rādiuss - no 300 līdz 1000m.  Lai klausītos pārraidīto radio programmu, klausītājam nepieciešami portatīvie FM radio uztvērēji, piemēram, mobilais tālrunis ar iebūvētu FM uztvērēju.

FM raidītāju lietošana ir jāsaskaņo ar radiofrekvenču un numerācijas pārvaldītāju Latvijā – VAS “Elektroniskie sakari”. KT Serviss speciālisti veiks visas formalitātes un saņems apraides atļauju noteiktā FM frekvencē.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.