Indukcijas cilpas vājdzirdīgajiem noma

Lai nodrošinātu vājdzirdīgiem dalībniekiem viegli pieejamu un kvalitatīvu pasākuma sinhronās tulkošanas kanālu klausīšanos, KT Serviss piedāvā izmantot profesionālās konferenču audio tehnikas ražotāju Bosch un Listen izstrādātās indukcijas sistēmas.

Dzirdes aparātu lietotājiem nav piemērotas parastās austiņas, ko konferenču dalībnieki izmanto lai klausītos sinhrono tulkošanu, tādēļ vājdzirdīgajiem ir izstrādāta īpaša tehnoloģija,  kas ļauj klausīties sinhronās tulkošanas kanālu, izmantojot dalībnieka  dzirdes aparātu kopā ar  sinhronās tulkošanas uztvērēju.

Indukcijas sistēmas pastiprinātājs ir savienots ar sinhronās tulkošanas uztvērēju un pārvērš audio signālu elektriskā strāvā. Dzirdes aparātā iebūvētā spole uztver šo magnētisko lauku, un pārveido to par audio signālu.

Dzirdes aparāta un indukcijas cilpas iekārtas lietotājs, pārslēdzot klausīšanās režīmus, dzirdes aparātā var bloķēt apkārtējās, traucējošās skaņas un pastiprināt savā dzirdes aparātā tās skaņas, ko saņem no indukcijas sistēmas.

Lai uzzinātu vairāk, par indukcijas cilpas iekārtām un to izmantošanu pasākumos, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.