Sinhronās tulkošanas kabīnes Audipack noma

Ne visās multifunkcionālajās zālēs vai hallēs ir iebūvētas specializētas, starptautiskajiem standartiem atbilstošas sinhronās tulkošanas vajadzībām aprīkotas darba vietas. Tādēļ, lai nodrošinātu mūsdienīgu kongresu, semināru vai citu publisku pasākumu norisi, pastāv iespēja izmantot mobilas, ātri uzstādāmas kabīnes sinhrono tulku darbam.Tulku darba ērtībai kabīnēm jābūt ar labu zāles pārredzamību, labi ventilējamām, vienlaicīgi saglabājot labu skaņas izolāciju, lai tulkošana netraucētu zālē esošajiem klausītājiem, kuri neizmanto sinhrono tulkošanu. Tāpat nepieciešams, lai kabīnes dizains būtu neuzkrītošs un spētu iekļauties jebkurā interjerā.

KT Serviss piedāvā īrēt visiem šiem kritērijiem pilnībā atbilstošas  modulārās tulku kabīnes Audipack Silent 9300 un Silent 9500 (Nīderlande), kuras pilnībā atbilst pēdējām ISO 4043 sinhrono tulku kabīņu aprīkojuma standarta prasībām.

Tulku kabīnes ir viegli transportējamas un uzstādāmas. Modulārā sistēma dod iespēju ieejas durvis samontēt gan kabīnes aizmugurē,  gan sānos, kas ir ļoti svarīgi, strādājot nelielās telpās. Ir iespējams uzstādīt divvietīgas (iekšēji izmēri: 1,60 x 1,60 x 2,00m), kā arī trīs un četrvietīgas kabīnes.

Kabīnes konstrukcijā ir ieejas lūciņas kabeļiem, ventilācijas restīte durvīs,  rūdītā stikla logi. Kabīnes ir aprīkotas ar galdu, ventilācijas sistēmu un vietējo apgaismojumu. Pasākumos, kuros tulku kabīnes neatrodas zālē, tās nepieciešams papildus aprīkot ar video monitoriem, kuros tulki var redzēt auditorijā notiekošo.

Audipack tulku kabīnes pateicoties to labajām skaņu izolējošām īpašībām tiek izmantotas kā mini studija audio ierakstu veikšanai.

Tulku kabīnes ir iespējams izmantot arī kā komentētāju kabīnes sporta un kultūras pasākumos. Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas 2003.gadā norisinājās Rīgā, Skonto hallē, “KT Serviss” nodrošināja 40 dažādu izmēru Audipack Silent 9300 kabīnes, kas bija paredzētas TV un radio kompāniju komentētājiem un  sinhronajiem tulkiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.