cover image

Tehnikas tirdzniecība, projektu izstrāde un realizēšana

KT Serviss klientiem piedāvā plašu audio un video iekārtu klāstu, sistēmu plānošanas, integrēšanas un instalācijas servisu, neatkarīgi no tā, vai tā ir neliela semināru zāle, uzņēmumu vadības sanāksmju zāle vai arī lielas sabiedriskās ēkas.

KT Serviss ir profesionāls sabiedrisko ēku apziņošanas un evakuācijas paziņojumu sistēmu (PA) piegādātājs. Piedāvājam izstrādāt un piegādāt multizonu un daudz ēku PA sistēmas no vadošajiem pasaules ražotājiem. Varam izprojektēt un uzstādīt PA sistēmas gan lieliem komercobjektiem, noliktavām, viesnīcām, izglītības un kultūras iestādēm, gan nelieliem veikaliem un kafejnīcām.

KT Serviss var izstrādāt un piegādāt daudzveidīgu audio un video sistēmu klāstu lietišķo sanāksmju telpām – sākot no vienkārša ekrāna un projektora uzstādīšanas semināru telpā, beidzot ar  modernākajiem automatizācijas produktiem, kuri ļauj ar viena slēdža nospiešanu kontrolēt visu jums vēlamo multimēdiju iekārtu sistēmu – skaņu, video, apgaismojumu. Varam piegādāt jums arī bezšuvju plazmas paneļu video sienas, LCD ekrānus, telefonu un video konferenču sistēmas un citas iekārtas, kuras atvieglos jums prezentēt informāciju auditorijai.

Mūsu galvenais princips sistēmu izstrādē ir – lai cik sarežģīta ir sistēma, tai ir jābūt lietotājam draudzīgai un vienkāršai.


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.