Mikšerpultis un signālu dalītāji presei noma

KT Serviss skaņu tehniķi izmantojot profesionāļu aprindās populāro ražotāju Soundcraft un PreSonus audio mikšerpultis un apstrādes iekārtas nodrošinās kvalitatīvu skaņu jebkuram jūsu pasākumam - nelieliem semināriem, kur tiek izmantoti daži mikrofoni un skaņa no prezentācijas datora vai lielas, starptautiskas konferences, kur vienā sistēmā jāapvieno daudzi diskusiju, tribīnes, prezidija, rokas vai “headset” mikrofoni, jāpieslēdz skaņa no datoriem, multimediju atskaņotājiem un videokonferenču iekārtām. Organizējot pasākumu, ir svarīgi plānot nepieciešamo mikrofonu un citu audio atskaņojošo iekārtu daudzumu, lai varētu izvēlēties pasākumam atbilstošāko audio mikšeri.

Organizējot preses konferenci, neaizmirstiet par audio signālu distribūcijas iekārtām! Šo iekārtu priekšrocība – visiem plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem ir iespēja pieslēgties pie preses konferences mikrofonu sistēmas un veikt ierakstu nevainojamā kvalitātē. Kontaktligzdas ir aizsargātas pret īssavienojumiem. Audio izeju skaņas līmenis ir regulējams – līdz ar to TV operatori vai žurnālisti var pielāgot skaņas līmeni savai kamerai, diktofonam vai citai ierīcei. Audio signālu distribūcijas iekārtas veicina arī estētiku. Operatoriem vairs nav jānovieto savi mikrofoni uz preses konferences dalībnieku galda. Reportieriem vairs nav jācīnās par labāku vietu saviem mikrofoniem.

 

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.