Balsošana internetā noma

Kas ir IVS Online?
IVS Online ir tiešsaistes balsošanas sistēma, kuru izmantojot, iespējams ātri un droši veikt balsošanu attālināti, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai jebkuru citu ierīci, kas pieslēgta internetam un aprīkota ar pārlūkprogrammu.

Kādiem pasākumiem piemērota IVS Online balsošanas sistēma?
Tiešsaistes konferencēm;
Tiešsaistes akcionāru sapulcēm;
Tiešsaistes domes sēdēm;
Tiešsaistes uzņēmumu darbinieku aptaujām;
Tiešsaistes jaunu ideju apkopošanas semināriem;
Tiešsaistes viktorīnām.

IVS Online balsošanas dalībnieku identifikācijas iespējas:

Anonīma balsošana 
Izmantojot šo balsošanas veidu, balsošanā var piedalīties ikviens, un starp jautājumu uzdevēju un personu, kas sniedz atbildes, nav saiknes.

Daļēji identificēta balsošana 
Izmantojot šo balsošanas veidu, katram dalībniekam tiek lūgts uzrādīt savu e-pasta adresi, pirms viņš var pievienoties balsošanai. Tas ļauj sistēmai noteikt, kurš, piemēram, ir viktorīnas uzvarētājs.

Identificēta balsošana 
Ja tiek izmantots šis balsošanas veids, katrs dalībnieks saņem unikālu pieteikšanās vārdu un paroli. Dalība ir iespējama tikai tad, ja reģistrēšanās nosacījumi ir aizpildīti.

Kā notiek balsošana? 
Pasākuma organizators sazinās ar KT Serviss, iesniedz nepieciešamos materiālus. Tad KT Serviss darbinieks veic nepieciešamos sagatavošanās darbus IVS Online sistēmā. Noformē izveidotos jautājumus, saskaņo balsojuma vizuālo risinājumu, ievieto balsojuma noformējumā pasākuma organizatora vai reklamētā produkta logo, tekstu u.c.

Ja nepieciešama personalizēta balsošana, tiek izveidots dalībnieku saraksts, dalībniekiem tiek piešķirts individuāls lietotājvārds un piekļuves parole. To katram dalībniekam nosūtīs e-pastā. Pasākumiem ar augstākām drošības prasībām, piemēram, uzņēmumu akcionāru sapulcēm, dalībniekiem pieejas paroli balsošanai iespējams izsūtīt ierakstītā vēstulē, tādējādi pārliecinoties, ka dalībnieks personīgi saņēmis piekļuvi balsošanai.

Pirms balsošanas dalībnieki savā viedierīcē atver e-pastā saņemto QR kodu vai balsošanas saiti. Balsošana notiek sekojot norādēm balsošanas prezentācijā lietotāju viedierīcēs. Balsošanu vada pasākuma organizators, bet, lai nodrošinātos pret tehniskām kļūmēm, sapulcei līdzi seko KT Serviss darbinieks.

Lai saņemtu konsultāciju un papildus informāciju par IVS Online iespējām, sazinieties ar KT Serviss. Labprāt piedāvāsim jums sistēmas sniegto iespēju demonstrāciju.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.