Video tiešraides, videokonferences, translācijas, filmēšana, ieraksti – noma, nodrošināšana

cover image

Video tiešraides, videokonferences, translācijas, filmēšana, ieraksti – noma, nodrošināšana


Product

Videokonferences ZOOM platformā

Piedāvājam klientiem mūsdienīgus Full HD 1080P izšķirtspējas videokonferenču risinājumus balstītus ZOOM platformā. ZOOM kā pamatu, uz kura veidot katram klientam piemērotāko tiešsaistes pasākuma risinājumu. 

Product

Video tiešraides

KT Serviss piedāvā augstas kvalitātes video straumēšanu pasākuma tiešraidei internetā, ziņu portālā, mājas lapā vai sociālo tīklu vietnēs.Ja pasākums notiek vairākās darba valodās, video tiešraidi iespējams nodrošinot ar sinhrono tulkojumu visās pasākumā izmantotajās valodās.

Product

Videokonferences

Videokonference ir efektīva mūsdienu komunikācijas forma, kas ļauj sarunas dalībniekiem sarunāties  un redzēt vienam otru TV vai projekcijas ekrānā. Videokonferences iespējams nodrošināt visaugstākajā audio kvalitātē, bet attēlu var pārraidīt austākās HD izšķirtspējas ekrānā.

Product

Video translācijas

Video translācijas ir ērts un efektīvs risinājums, lai pasākuma dalībnieki, kuri atrodas ārpus pasākuma norises telpas, varētu ekrānos sekot līdzi pasākumā notiekošajam un vērot pasākumu tuvplānā. Video translācijai var nodrošināt arī sinhrono tulkojumu  vai iekļaut informatīvus paziņojumus “skrejošās rindas” formātā.

Product

Pasākumu video filmēšana un ieraksti

Pasākumu filmēšana video tiešraidēm, translācijai vai ierakstam, izmantojot HD videokameras vai robotkameras. Piedāvājam augsta līmeņa “apaļā galda” konferenču vadības, filmēšanas, translācijas un apskaņošanas kompleksu risinājumu, kas nodrošina diskusiju mikrofonu sadarbību ar robotkamerām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.