Bosch Integrus tulkojumu pārraides sistēmas noma

Bosch Integrus ir jaunākās paaudzes digitālo audio signālu pārraides sistēma, kas paredzēta tulkojumu vai citu audio signālu pārraidīšanai, izmantojot elektromagnētisko viļņu infrasarkano diapazonu. Sistēma nodrošina vienlaicīgu 32 mono vai stereo audio kanālu pārraidi un var pārraidīt klausītājiem - konferences, kongresa vai preses brīfinga dalībniekiem tulkojumu līdz pat 32 darba valodām. Bosch Integrus digitālā tulkojumu pārraides sistēmas darbs infrasarkanajā diapazonā nodrošina maksimālu skaņas kvalitāti gan mono, gan stereo formātā, kas ļauj sistēmu izmantot, gan sinhronās tulkošanas kanālu, gan mūzikas pārraidīšanai. Iepriekšējās paaudzes un citu ražotāju infrasarkanā signāla pārraides sistēmas bieži saskaras ar signāla kvalitātes problēmām, kas rodas traucējumu dēl, ko rada saules gaisma, telpas apgaismojuma lampas, vai citas iekārtas, kas izmanto infrasarkano diapazonu.

Bosch Integrus digitālā audio signāla pārraides sistēma pilnībā novērš telpu apgaismojuma un saules gaismas ietekmi uz audio signāla kvalitāti, kā arī netraucē citu iekārtu, piemēram, tālvadības pulšu vai distances vadības foto zibspuldžu darbu, kas ir svarīgi preses konferencēs un citos pasākumos ar profesionālu fotogrāfu dalību.

Bosch Integrus infrasarkanā signāla uztvērēji ir aprīkoti ar jaudīgu audiosignāla uztvērēju, lai spētu kvalitatīvi atskaņot tulkojuma kanālu arī tajās telpas daļās, kas atrodas tālāk no infrasarkanā signāla izstarotājiem, tajā pašā laikā ļoti ekonomiski izmantojot uztvērēja bateriju resursu.   Infrasarkanajam uztvērējam ir moderns dizains un intuitīva saskarne, Tā nodrošina saprotamu infrasarkanā uztvērēja ieslēgšanu, kanāla izvēli un skaļuma regulēšanu lietotājiem bez pieredzes. Uztvērējs nodrošina iespēju lietotājam pārvietoties visā telpā pasākuma laikā.

Lai arī kopējais audio kanālu skaits ir 32, uztvērēja displejā tiks rādīts audio kanālu skaits, kurš tiek izmantots. Tas novērš neērtības kanāla izvēlē.   Uztvērēja divciparu šķidro kristālu displejs sniedz informāciju par izvēlēto audio kanālu, uztveramā signāla līmeni un baterijas resursu. Tā kā Bosch Integrus izmanto infrasarkano viļņu diapazonu, tās darbībai nepieciešams, lai uztvērējs būtu tiešā, vai no telpas sienām un griestiem atstarotā signāla redzamībā. Tādējādi vairākas Bosch Integrus sistēmas var darboties blakus telpās, neradot viena otrai traucējumus. Tāpat, tulkošanas uztvērēja lietotājs visas pasākuma norises telpās ar sinhrono tulkošanu, var lietot vienu un to pašu uztvērēju. Augsta līmeņa konfidenciālos pasākumos Bosch Integrus tulkojuma pārraides sistēma ir droša pret iespējamo noklausīšanos ārpus telpas. Pasākumos, kuros ir nepieciešams, lai tā norisi varētu klausīties arī ārpus norises telpas, tiek uzstādīts papildus infrasarkanā signāla izstarotājs.

Bosch Integrus infrasarkanā signāla izstarotājs ekonomiski patērējot elektroenerģiju, nodrošina līdz pat 2600m2 lielas telpas stabilu audio signāla pārklājumu. Tā kā izstarotāju skaits vienā sistēmā nav ierobežots, tad uzstādot vairākus izstarotājus,  sistēma ir ērti lietojama arī lielās sporta hallēs, izstāžu, kongresu, kā arī teātru zālēs ar balkoniem.

Bosch Integrus sinhronās tulkošanas pārraides sistēma ir daļa no Bosch konferenču sistēmas un izmantojot optiskā kabeļa vai DCN interfeisu ir saslēdzama ar Bosch DCN, Bosch DCN NG konferenču iekārtām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.