Diskusiju mikrofonu sistēma Bosch DCN NG noma

Mūsdienīgā Bosch DCN NG diskusiju mikrofonu sistēma ir gan ērts, gan drošs apskaņošanas un dalībnieku vadības risinājums konferencēm. Tā operatīvi nodrošina katram delegātam iespēju paust viedokli, bet pasākuma moderatoram ērti vadīt sanāksmi. Sistēma ir izstrādāta, izmantojot ilggadīgu pieredzi konferenču tehniskajā nodrošināšanā, savienojot to ar mūsdienu tehnoloģijām un lietotāja prasībām. Bosch digitālā diskusiju mikrofonu sistēma ir vienkārša lietotājam un dod daudz papildus iespēju, neatkarīgi no tā, vai tā tiek lietota lielās konferenču zālēs, vai nelielās apspriežu telpās. Mikrofonu sistēmu var izmantot zāles apskaņošanai, kā arī sanāksmes audio ierakstam.

Bosch DCN NG diskusiju mikrofonu sistēma sastāv no mikrofonu vadības centrāles  (CCU) un diskusiju mikrofoniem. Viena CCU var kontrolēt līdz pat 245 diskusiju mikrofoniem. Sistēma ir viegli paplašināma ar papildus CCU iekārtām, kas nodrošina līdz pat 4000 diskusiju mikrofonu darbu vienotā sistēmā, ja nepieciešam izpildīt sarežģītus, liela mēroga konferenču tehniskos uzdevumus.  Mikrofonu sistēma šādos pasākumos tiek kontrolēta un vadīta ar datora palīdzību.

KT Serviss īres parkā ir DCN-DISDCS diskusiju mikrofoni. Tie ir kompakti, ar  modernu dizainu, lietošanā ergonomiski un aizsargāti no mobilo telefonu radītiem skaņas traucējumiem. Vienu mikrofonu var izmantot viena, divu lietotāju vai diskusijas moderatora -  priekšsēdētāja režīmā. Savienojumā ar Bosch sinhronās tulkošanas iekārtām, diskusijas sistēmas lietotāji var klausīties tulkojumu 32 darba valodās. Tulkojuma kanālu apjoms ļauj sistēmu izmantot vislielākā mēroga pasākumos. Izmantojot mikrofonus divu lietotāju režīmā, katrs lietotājs var izvēlēties sev nepieciešamo tulkošanas kanālu un tam noregulēt komfortablu skaņas līmeni austiņās.  Diskusiju mikrofonos ir iebūvēti kvalitatīvi skaļruņi, tādēļ pasākumos, kuros piedalās tikai sistēmas lietotāji, iespējams neizmantot papildus zāles apskaņošanas iekārtas. Diskusiju sistēmai var izvēlēties vienu no diviem dažāda garuma mikrofonu veidiem, tie ir vienkārši nomaināmi. KT Serviss pieredzējušie tehniķi palīdzēs izvēlēties atbilstošus mikrofonus, lai pasākumā nodrošinātu kvalitatīvu skaņu un diskusijas sistēmas ērtu lietošanu. Mikrofoniem iespējami dažādi ieslēgšanas režīmi. Ieslēgšana ar pogu vai automātiska ieslēgšanās, sākot runāt. Sistēmai var noteikt maksimālu vienlaicīgi ieslēgtu mikrofonu skaitu. Sanāksmes moderatoram ir iespēja atslēgt skaņu pārējiem mikrofoniem zālē. Ja diskusijas sistēmas vadībai tiek lietots dators ar atbilstošu Bosch programmatūru, sanāksmes moderators pats, vai sadarbībā ar konferences  tehniķi var veidot un koriģēt debatēs pieteikušos delegātu uzstāšanās un mikrofonu ieslēgšanas secību. Tāpat tehniķis var sekot sanāksmes gaitai, ieslēgt vai izslēgt mikrofonus, ja dalībnieks to nav izdarījis. Iespējams arī sekot pasākuma sinhrono tulku darbam. Uz displeja redzama informācija par to, kuri tulku mikrofoni ir ieslēgti un kuros kanālos notiek tulkošana.

Bosch DCN NG diskusiju sistēma ir savietojama ar tālvadības PTZ videokamerām. Automātiskā videokamera, ieslēdzot mikrofonu, pēc iepriekš veiktiem iestatījumiem, iekadrē un filmē diskusijas dalībnieku. Tāpat iespējams video programmā iekļaut titrus – informāciju par runātāju.  Diskusiju sistēmas un video filmēšanas automātisko vadību, izmantojot kompleksu konferences vadības  programmnodrošinājumu, ir atzinīgi novērtējuši Latvijas un Igaunijas ES dalībvalstu prezidentūras augsta līmeņa pasākumu organizatori. Tie ir nozīmīgi argumenti, lai uzticētu Jūsu konferences tehniskā nodrošinājuma uzstādīšanu Bosch DCN NG sistēmai un pieredzējušiem KT Serviss darbiniekiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.