Video sienas, LED, gaismas diožu ekrānu noma

cover image

Video sienas, LED, gaismas diožu ekrānu noma

LED ekrānu siena- izcila attēla kvalitāte, neatkarīgi no telpas izmēra

Vai Jums paredzēts nozīmīgs pasākums, kurā plānojat prezentēt bildes vai video? Vai pasākuma norises vietā paredzamas problēmas ar apgaismošanu? Vai multimediju projektora izmantošanai nav piemēroti apstākļi? Mums ir risinājums- LED ekrānu displejs telpām!

Vēl nesenā pagātnē LED ekrānus pārsvarā izmantoja stadionos, ielu reklāmās, āra kultūras un sporta pasākumos. Attīstoties gaismas emisijas diožu tehnoloģijām – samazinoties pikseļu lielumam, palielinoties izšķirtspējai, uzlabojoties attēla projicēšanas tehnoloģijai un ekrānu montāžas mehāniskajiem parametriem, mūsdienās LED ekrāni tiek arvien plašāk izmantoti pasākumiem iekštelpās.

Spožs, augstas izšķirtspējas LED ekrāna attēls piesaistīs Jūsu klientu uzmanību un piešķirs pasākumam jaunu vizuālo dimensiju, neatkarīgi no norises vietas, telpas izmēra vai pasākuma veida- konferences, semināri, produktu prezentācijas, sazināšanās ar sadarbības partneriem tiešraidē utml.

Pasākuma organizatori nereti saskaras ar problēmsituāciju, ko rada tiešie saules stari, spēcīgs skatuves apgaismojums, plaši logi vai stikla sienas, kas spēj “izbalināt” jebkuru LCD multimedia projektora attēlu. Galvenā LED ekrāna priekšrocība ir spožums – tie ir piemēroti izmantošanai ļoti spilgtā vidē: zālēs vai hallēs ar lieliem logiem, modes skatēs, spilgti izgaismotās skatuvēs.

LED ekrāns ir vienīgais video attēla risinājums, kurš ir bez savienojuma vietām jeb šuvēm, tādejādi nekādā veidā vizuāli netiek “šķelts” displeja attēls. Šī ir galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar LCD displeju videosienām.

Ne tikai attēla augstā kvalitāte ir būtisks faktors par labu LED ekrānu izvēlei. Ikvienam pasākuma organizatoram nozīmīgs aspekts ir laiks, kas tiek pavadīts tehniskā nodrošinājuma uzstādīšanai un demontāžai. LED ekrāni ir daudz vienkāršāk uzstādāmi nekā projektors ar klasisko ekrānu, tādejādi tiek ieekonomēts laiks, un kas nav mazsvarīgi arī nauda, gadījumā, ja telpa tiek nomāta. Ekrāns var tikt samontēts gan uz grīdas, izmantojot speciālus balsta statīvus, gan piekārts telpā, izmantojot īpašas piekares. Ekrāna montāžas laikā netiek sabojātas telpas, nav jāsatraucas par caurumiem griestos, netīrumiem, skrāpējumiem, vai noberzumiem.

Projektoriem ir ierobežojumi to izvietošanai telpā, it sevišķi, ja nepieciešama liela izmēra attēla projicēšana, ir jāņem vērā, ka būs nepieciešams arī liels attālums starp projektora objektīvu un ekrānu. Jebkas, kas nonāk projektora gaismas stara ceļā, piemēram, apgaismojuma kopnes, lustras, vides dizaina elementi u.c. kļūst par šķērsli.

Gloshine MV2,97 LED video ekrāni tiek samontēti no 50 cm x 50 cm moduļiem, kuru biezums ir tikai 8 cm. Attēls tiek projicēts, izmantojot SMD tehnoloģijas. Gaismas izstarojošās diožu pikseļa izmērs ir 2,97 mm. Tas nodrošina attēla HD izšķirtspēju un vienādu asumu skatoties gan no lielāka attāluma, gan tuvumā. Horizontālais redzamības leņķis ir 160⁰, kas nodrošina kvalitatīvu attēla redzamību arī no šaura sānu leņķa. Tas nozīmē, ka pat sēžot pirmās rindas pašā malā, skatītājs redzēs kvalitatīvu, pilnvērtīgu attēlu.

Viena LED ekrāna moduļa svars ir nedaudz vairāk kā 8 kg. Konstrukcija ir pašnesoša un maksimālais ekrāna augstums var sasniegt 10m. Moduļa korpusa konstrukcija dod iespēju uzbūvēt gan taisnu ekrānu, gan izveidot izliekumu ±6⁰ leņķī. Gloshine MV2,97 LED video ekrāna moduļu dzesēšana notiek dabīgās siltuma konvekcijas ceļā, līdz ar to telpā nav dzesēšanas ventilatotru radītā trokšņa.

SIA ”KT Serviss” piedāvā nomā Gloshine LED video ekrānu. Gloshine ir Ķīnā bāzēts elektronisko iekārtu ražošanas uzņēmums, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze LED ekrānu ražošanā. GLOSHINE mēnesī saražo vairāk nekā 6000 kvadrātmetru LED ekrānu - galvenokārt iekštelpu un āra pilnkrāsu LED ekrānus, ko var izmantot nomas, multivides un citās jomās. Visi produkti ir sertificēti, piem., ISO9001: 2008, CCC, FCC, CE, ROHS, MET, ETL u.c. Uzziniet vairāk par Gloshine oficiālajā mājas lapā http://www.gloshine.com/en/

Produktu kvalitāti apliecina Gloshine ekrānu izmantošana Olimpisko spēļu laikā Londonā, Pekinā un arī Phjončanā.  2018.gadā Gloshine MV sērijas ekrāni ieguva The Red Dot Design Award 2018 (Vācija), kura ir viena no prestižākajām dizaina balvām pasaulē.

Pateicoties LED video ekrāna mazam pikseļu attālumam, attēla augstajam spožumam, kontrastam, un izšķirtspējai, bez ventilatora dzesēšanas tehnoloģijai, moduļu elastīgajam dizainam, LED video ekrāns ir moderna pieeja attēla projekcijai digitālajā laikmetā un lielisks fons Jūsu konferencēm, izstādēm, produktu prezentācijai un izklaides pasākumiem.

Neatkarīgi no jūsu prasībām, šis būs ideāls risinājums. SIA “KT Serviss” izveidos piedāvājumu, kas balstās uz Jūsu idejām un norises vietas apstākļiem, lai pasākums noritētu 100% veiksmīgi, un Jums nebūtu jāuztraucas par tehniskā nodrošinājuma detaļām. Mūsu pieredzējuši projektu vadītāju un tehnisko speciālistu komanda, ciešā sadarbībā ar Jums izstrādās kopīgu pasākuma plānu, ietverot veiksmīgāko LED video ekrāna risinājumu.


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.