Videokameras un video komutācijas tehnikas noma

cover image

Videokameras un video komutācijas tehnikas noma

KT Serviss bieži izpilda pasūtījumus konferencēm, kurās ir jānodrošina runātāja kvalitatīvs video attēls, jāveic signāla apstrādi un jāpārraida attēls tulkiem uz citām telpām vai ēkām. Mēs varam jums piedāvāt kompleksu video sistēmas risinājumu atkarībā no jūsu vajadzībām. Mums ir liela pieredze darbā ar automātiskajām video kamerām, kuras darbojas sinhroni ar konferenču diskusiju mikrofonu sistēmu. KT Serviss bieži nodrošina video translācijas no slimnīcu operāciju zālēm.

Jums ir ideja ierakstīt semināra norisi video, izmantot video ierakstu apmācību procesā vai arī padarīt pasākumu vizuāli pievilcīgu, bet jums ir vajadzīgs padoms kā šo ideju realizēt -  lūdzu sazinieties ar mums, un KT Serviss speciālisti ieteiks jums vispiemērotāko risinājumu.


Product

Automātiskās videokameras

Automātisko jeb tālvadības videokameru vadībai nav nepieciešams savs operators, jo viena persona var apkalpot vairākas videokameras, izmantojot tām kopēju distances vadības kontrolieri.

Product

Video mikšeri un vadības kontrolieri

Lai nodrošinātu kvalitatīvu daudzkameru video filmēšanu, visa veida video materiālu demonstrēšanu no dažādiem avotiem, nepieciešami atbilstoši daudzfunkciju videosignāla mikšeri un pārslēdzēji, kuri var strādāt ar dažādu formātu un izšķirtspēju video signāliem.

Product

Video komutācijas iekārtas

Palīgiekārtas - video skaleri, video signāla dalītāji un video signāla konvertori kopā arī citām ierīcēm palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu skaņu un attēlu.

Product

Bezvadu video pārraides iekārtas

Iekārtas nodrošina iespēju bez tehniskām pauzēm pieslēgt portatīvos datorus vai planšetes kopējai video prezentācijas sistēmai, ar tad, ja datoram nav kabeļa pieslēguma iespējas. Iekārta nodrošina stabilu bezvadu savienojumu ar jebkuru PC vai Mac datoru, kā arī ar Android vai IOs operētājsistēmām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.