Bezvadu video pārraides iekārtau noma

Mūsdienu dinamiskajā vidē kongresos, konferencēs vai nelielās apspriedēs bieži rodas situācijas, kad nepieciešams ātri, bez tehniskām pauzēm pieslēgt pasākuma dalībnieku klēpjdatorus vai planšetdatorus kopējai video prezentācijas sistēmai. Mēdz gadīties, ka viens vai vairāki pasākuma lektori vēlas vadīt prezentāciju no sava datora, kurš nav laicīgi pieslēgts pie video mikšera, vai vēlas prezentēt to no vietas, kur nav iespējams kabeļa pieslēgums. Veicot pieslēgšanu izmantojot kabeli bez savienojuma testēšanas, pasākuma laikā var rasties tehniskas aizķeršanās un neveiklas pauzes. Tāpat mēdz būt situācijas, kad lektors vēlas vadīt prezentāciju no sava planšetdatora, kuram nav kabeļa pieslēguma iespējas.

Lai izvairītos no pārpratumiem, tehniskām kļūmēm šādās situācijās, KT Serviss īres parkā ir iekārtas, kas ļauj ar stabilu bezvadu savienojumu operatīvi pieslēgt jebkuru PC vai Mac datoru, planšetes ar Android vai IOs operētājsistēmām kopējai pasākuma video prezentācijas sistēmai.

KT Serviss īres parkā ir vadošo konferenču video aprīkojuma ražotāju Barco  ClickShare CSE-200, Barco wePresent un Extron ShareLink 250 bezvadu video pārraides iekārtas.

Lai izvēlētos piemērotāko risinājumu jūsu pasākumam, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.