cover image

KT Serviss ir vadošais savas nozares uzņēmums Baltijā, kas piedāvā konferenču audio un video iekārtu īres pakalpojumus un konsultācijas.

  • Kompleksās digitālās konferenču komunikāciju sistēmas;
  • Sinhronās tulkošanas sistēmas;
  • Konferenču mikrofonu un apskaņošanas sistēmas;
  • Vizuālās prezentācijas iekārtas;
  • Interaktīvās balsošanas sistēmas;
  • Sabiedrisko ēku evakuācijas un komunikācijas audio sistēmas;
  • Ēku un biroju interkoma sistēmas.

Viena no KT Serviss pamatvērtībām ir darbinieki. Rūpējamies par inženieru un tehniķu labklājību, un pozitīvas darba vides kultūru.

Kopš 1996. gada realizējam dažāda mēroga un sarežģītības pakāpes projektus, gūstot lielu pieredzi un zināšanas. Mūsu mērķis ir realizēt nozīmīgus projektus Latvijā un ārpus tās robežām, nodrošinot sniegtā pakalpojuma izcilo kvalitāti ar profesionālu, inteliģentu un motivētu komandu un pasaules līmeņa tehnisko resursu bāzi, būt starptautiskajā tirgū atzītam partnerim, kuru klienti atzīst kā kvalitātes etalonu konferenču, audio un video risinājumu jomā.

Pateicoties savai darba kvalitātei un pieredzei, KT Serviss ir kļuvis par Bosch autorizēto konferenču un audio sistēmu dīleri. KT Serviss ir pasaulē lielākās kongresu tehnikas īres kompāniju apvienības Congress Rental Network biedrs, kas apliecina mūsu īres pakalpojumu augsto profesionālo līmeni un atbilstību starptautiskiem standartiem. Mūsu uzņēmums pirmais Latvijā sāka strādāt ar ISO sertificētām tulku kabīnēm, ar profesionālām ciparu konferenču sistēmām, pirmais Baltijas valstīs sāka darbā izmantot digitālo infrasarkano staru tulkojuma pārraides sistēmu.

Vairāk kā 20 darbības gadu laikā esam ieguvuši stabilu klientu loku, kuru vidū ir gan Eiropas Savienības, gan Latvijas valsts sektora institūcijas, sabiedriskās un arī nevalstiskās organizācijas, plaši atpazīstami privātuzņēmumi Latvijā un ārvalstīs.

Paveiktā darba kvalitāte, stabilitāte, profesionalitāte ir garants mūsu kopīgu mērķu sasniegšanai. Mērķis ir izveidot un uzturēt ilglaicīgas attiecības ar saviem pasūtītājiem, būt par uzticamu partneri un vienmēr izpildīt klientu pieaugošās prasības.

Pamatvērtības

Viena no KT Serviss pamatvērtībām ir darbinieki, tāpēc mēs rūpējamies par mūsu inženieru un tehniķu labklājību, profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu un pozitīvas darba vides kultūru uzņēmumā. Mūsu komandā strādā profesionāli un zinoši darbinieki ar daudzu gadu pieredzi. Inženieri un tehniķi regulāri paaugstina kvalifikāciju ārzemēs, apmeklē starptautiskas izstādes, lai iepazītos ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām konferenču audio un video jomā. Pieredzējis un izglītots darbinieks ne tikai nodrošina sistēmu kvalitatīvu un perfektu ekspluatāciju sanāksmes laikā, bet ir arī svarīgs starpposms komunikācijā starp pasākuma organizatoriem, dalībniekiem un tulkiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.