Gaismas tehnikas noma

Publiskos pasākumos, kas notiek konferenču, teātru un kultūras namu zālēs būtisku lomu spēlē gaismošanas tehnika. Izgaismota skatuve un gaismu noformējums pasākuma zālē izcels runātājus un moderatorus, kā arī radīs patīkamu atmosfēru zālē.

Gaismas tehnikas noma pieejama arī KT Serviss pakalpojumu klāstā. Piedāvājam iznomāt ARRI 650W un ARRI ST1 1000W Fresnel tipa prožektorus, kas būs lieliska izvēle skatuves izgaismošanai kongresos, semināros , pasākumu tiešraidēs, preses konferencēs un prezentācijās. Prožektori ir regulējami izmantojot vadības pulti.

Radīt patīkamu noskaņu zālē palīdzēs NA Colorline gaismas diožu paneļi, ar iespēju izgaismot kolonnas, sienas, drapēriju un banerus izvēlētajā krāsā. LED gaismu paneļi ir regulējami,  izmantojot vadības pulti.

Gaismas tehnikas noma un papildelementi izcels nepieciešamās detaļas, piemēram, telpas dizainu vai reklāmas plakātus, tādejādi realizējot klienta vēlmes un pasākuma mērķi.

Lai izvēlētos piemērotāko gaismošanas risinājumu jūsu pasākumam, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.