Runas tribīnes noma

Viens no svarīgākajiem kongresu, konferenču un semināru skatuves aprīkojuma elementiem ir lektora tribīne. Tribīnes noma atvieglos gan lektora uzstāšanās procesu, gan radīs korektu pasākuma norises vietas vizuālo noformējumu.

KT Serviss piedāvā iznomāt mūsdienīgas un funkcionālas tribīnes, kuras ir aprīkotas atbilstoši mūsdienu prasībām – ar kvalitatīviem vadošā audio aprīkojuma ražotāja SHURE mikrofoniem un vienu vai diviem displejiem prezentāciju kontrolei, kā arī  pasākuma vizuālās identitātes demonstrēšanai. Spilgts 48” displejs tribīnes priekšpusē būs lielisks risinājums skatuves vizuālajam noformējumam un auditorijas  uzmanības piesaistei. Lielisks atbalsts lektoram būs skārienjūtīgs displejs tribīnē, ar kura palīdzību var ērti pārslēgt prezentāciju slaidus un pievērst uzmanību slaida detaļām, kuras  nepieciešams izcelt. 

Pasākumos, kuros nepieciešams vienkāršs risinājums, piedāvājam nomāt tribīnes neitrāli tumši pelēkā tonī, kas iederēsies jebkurā interjerā. Šīs tribīnes iespējams papildus noformēt - aplīmēt ar klienta baneriem vai uzņēmuma logo.

Tribīnes noma neprasīs lielus finansiālus līdzekļus, tomēr ievērojami atvieglos un uzlabos pasākuma norisi, kā arī lektora uzstāšanos. Lai izvēlētos piemērotāko tribīni jūsu pasākumam, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.