Video mikšeru un vadības kontrolieru noma

Konferencēs, kongresos, semināros, izstādēs un citos pasākumos lielu lomu ieņem vizuālās prezentācijas, piemēram, video klipi, filmas, PPT slaidi, dažādas tiešsaistes interaktīvās aplikācijas. Lai nodrošinātu kvalitatīvu daudzkameru video filmēšanu,  visa veida video materiālu demonstrēšanu no dažādiem avotiem – portatīvajiem datoriem, multimediju atskaņotājiem vai videokamerām, nepieciešami mūsdienu prasībām atbilstoši daudzfunkciju videosignāla mikšeri un pārslēdzēji, kuri var strādāt ar dažādu formātu un izšķirtspēju video signāliem.

KT Serviss īres parkā ir pieejami vadošo ražotāju Sony un Blackmagic Design kompaktie un  daudzfunkcionālie video mikšeri Sony MCS-8M un Blackmagic Design  ATEM Production Studio.
Abiem modeļiem ir funkcijas, lai varētu veikt profesionālu daudzkameru video filmēšanu, ierakstu vai tiešraidi. Tajos ir integrēts audio mikšeris un realizēta analogā audiosignāla iekļaušana ciparu videosignāla plūsmā. Titru uzlikšanai un kombinēto kadru filmēšanai ir “chroma key” un “luma key” funkcijas. Video programmā signāla avotu pārslēgšanai bez klasiskajiem “cut” un “mix”, pieejams plašs “wipe” efektu klāsts.

Prezentāciju pārslēgšanai iesakām izmantot KT Serviss īres parkā esošos vadošo ražotāju Extron un TV One video signāla pārslēdzējus un skalerus, kuri nodrošina  video signālu pārslēgšanu starp visiem populārākajiem formātiem - SDI, HDMI, DVI, DP un VGA bez tā pārtraukumiem.
Videosignāla pārslēdzēji var vienlaicīgi strādāt ar dažādu izšķirtspēju un formātu video signālu, nodrošinot  vislabāko formātu un izšķirtspēju, atbilstoši  attiecīgās video demonstrācijas iekārtas - displeja, projektora un LED ekrāna, tehniskajām iespējām.  Extron pārslēdzēji ir apliecinājuši savu kvalitāti un uzticamību medicīnas nozares konferencēs, kurās lielai auditorijai nepieciešams demonstrēt videosignālu no medicīnas iekārtām, kuras bieži darbojas atšķirīgā un ar  HDTV  nesaderīgā video formātā un izšķirtspējā.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.