Pasākumu video filmēšana un ierakstu nodrošināšana

KT Serviss nodrošina profesionālu un kvalitatīvu kongresu, konferenču, preses brīfingu, lekciju, mācību semināru, medicīnisku procedūru un citu pasākumu filmēšanu video tiešraidei, translācijai vai ierakstam. Filmēšanai izmantojam gan operatora vadītas HD videokameras, gan augstas izšķirtspējas profesionālās robotkameras Sony BRC-Z700 un Panasonic AW-HE130. Pasākumu daudzkameru filmēšanai ar robotkamerām ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar klasisko filmēšanu, kur pie katras videokameras nepieciešamas operators. Robotkameras ir kompaktas, tās var uzstādīt nepieciešamajās vietās, labākajos rakursos, netraucējot pasākuma skatītājiem zālē. Vairākas robotkameras vada viens operators, kurš klātienē sadarbojas ar video pults režisoru, vai pats veido video programmu pie pults. Tādējādi piedāvājam izmantot šo tehnoloģiju, lai optimizētu pasākuma video filmēšanas izmaksas, nezaudējot filmēšanas kvalitāti.

Lūdzu sazinieties ar KT serviss speciālistiem , kas ieteiks jums vislabāko un kvalitatīvāko risinājumu tieši jums. Lūdzu sagatavojiet informāciju par pasākuma norises vietu, zāles izkārtojumu, pasākuma programma. Šī informācija nepieciešama, lai noteiktu kvalitatīvai filmēšanai nepieciešamo kameru skaitu. Vēlams noskaidrot vai būs nepieciešams nodrošināt subtitrus lektoriem vai būs nepieciešams video ieraksts, ja jā tad kādā formātā, uz kāda datu nesēja. Šī informācija palīdzēs izvēlēties labāko tehnisko risinājumu un piedāvāt jums izdevīgāko pakalpojuma cenu.

Viens no tehnoloģiski mūsdienīgākajiem projektiem ir KT Serviss piedāvātais augsta līmeņa “apaļā galda” konferenču vadības, filmēšanas, translācijas un apskaņošanas kompleksais risinājums. Izmantojot jaunākās inovācijas konferenču industrijā – Bosch konferenču audio sistēmu, Panasonic un Sony robotkameras, kā arī jaudīgu programmnodrošinājumu, esam izstrādājuši risinājumu ērtai un precīzai konferenču vadībai, filmēšanai un demonstrēšanai ekrānos. Sistēma nodrošina Bosch diskusiju mikrofonu sadarbību ar robotkamerām. Pasākuma dalībnieks, ieslēdzot mikrofonu, automātiski dod komandu videokamerai, kura pagriežas pret runātāju un tiek rādīta ekrānos. Pēc mikrofona izslēgšanas, uz ekrāniem tiek rādīts zāles kopskats vai pasākuma logo. Nepieciešamības gadījumā programmā automātiski tiek parādīts subtitrs ar runātāja vārdu un amatu. Sistēma ļauj vadīt pieteikšanos diskusijām, nodrošināt korektu runātāju secību, ievērot relamentā noteikto laiku, tādējādi atvieglojot darbu sēdes moderatoram. Parasto videokameru operatoriem plašā zālē ne vienmēr izdodas paspēt nofilmēt diskusijas dalībnieku, lai vēlāk varētu identificēt replikas, viedokļa vai priekšlikuma autoru. KT Serviss izveidotās sistēmas priekšrocība, salīdzinot ar operatoru veiktu filmēšanu, ir sistēmas precizitāte un ātrdarbība, kas nepieciešama, lai sanāksmes rīkotājiem būtu iespējams pēc videoieraksta veidot korektu sanāksmes protokolu. Identificēt runātāju arī tad, ja viņš iesaistījies sarunā ar īsu komentāru vai jautājumu. Šo sistēmu atzinīgi novērtējuši mūsu klienti gan Latvijā, gan citās EU valstīs. Sistēma vairākkārtēji ir izmantota Igaunijas ES prezidentūras, kā arī citos starptautiska mēroga pasākumos.

KT serviss piedāvā jums veikt arī profesionālus mūsu filmēto pasākumu video ierakstus, izmantojot Blackmagic Design profesionālās HyperDeck Studio un HyperDeck Studio Pro video ieraksta iekārtas, kuras ļauj veikt ierakstu 1080p60 izšķirtspējā visizplatītākajā QuickTime failu 10-bit nekompresētā vai kompresētā formātā. Veikto ierakstu piedāvājam arī rediģēt, sadalot vairākās daļās, atdalot katru runātāju atsevišķā failā un konvertēt kompresētā mp4 formātā, lai ierakstu būtu ērti izmantot, piemēram publicēt sociālajos tīklos, vai uzglabāt arhīvā, nepatērējot lielus datu nesēju resursus.
Sazinieties ar KT serviss, lai saņemtu individuālu piedāvājumu atbilstoši jūsu prasībām. Mēs priecāsimies jums palīdzēt!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.