Prezentāciju vadības pults noma

Prezentāciju vadības pultis ļauj lektoriem attālināti no datora kontrolēt un vadīt savas PowerPoint, PDF vai Keynote prezentācijas. Nepieciešamības gadījumā ar prezentāciju vadības pulti iespējams aptumšot ekrānu un ar jaudīgu zaļā spektra lāzeru izcelt svarīgākās detaļas no demonstrētajiem slaidiem. 

Nelielām auditorijām piedāvājam pazīstamā datoraprīkojuma ražotāja Logitech vienkāršās un ērtās pultis, kurām ir iestrādāta ne tikai lāzera rādāmpunkta funkcija, bet arī taimeris. Prezentācijas vadītājs var iestatīt laika intervālu, kura beigās pultī iedarbojas vibrācijas funkcija, kas diskrēti ziņo par iestatītā laika beigām.

Lielām telpām - kongresu zālēm, arēnām un hallēm piedāvājam jaudīgo un drošo  “MicroCue 2” prezentāciju vadības sistēmu, ar kuru strādājot nenāksies uztraukties par kļūmēm pārslēdzot nākamo slaidu.

Ar šo iekārtu ir iespējams pārslēgt prezentāciju divos datoros vienlaicīgi, kas ļoti noderīgi ir gadījumos, kad lektors vienlaicīgi savu prezentāciju demonstrē uz diviem ekrāniem atšķirīgās valodās. Tāpat  “MicroCue 2” prezentāciju pārslēgšanas iekārtu iespējams konfigurēt tā, lai vienā datorā demonstrēto prezentāciju var pārslēgt ar divām, vai vairākām pultīm. Šāda iespēja ir noderīga gadījumos, ja vienu prezentāciju vada vairāki lektori, kuri atrodas dažādās telpas vietās vai arī, ja lektoram ir asistents, kurš var palīdzēt  pārslēgt slaidus, piemēram, situācijā kad runātājs nav laicīgi pārslēdzis nākamo slaidu.

Ja jums ir jautājumi par prezentāciju pārslēgšanas iekārtām un to lietošanas niansēm, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem, kuri palīdzēs atrast jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.