Bezvadu mikrofonu sistēma Bosch DICENTIS noma

KT Serviss piedāvā jaunāko Bosch konferenču produktu DICENTIS WL bezvadu digitālo diskusiju mikrofonu sistēmu.

Neatkarīgi no tādiem faktoriem, kā nepieciešamība veikt sistēmas konfigurācijas maiņu īsā laika posmā vai pasākuma norises vietas, piemēram, daudzfunkcionālā konferenču centrā, zālē, kas atrodas aizsargājamā vēstures piemineklī vai restorānā, mūsdienīgie digitālie mikrofoni nodrošinās vislabāko audio kvalitāti un kustību brīvību.

Maksimāla elastība. Nulles traucējumi. Tā īsi var raksturot jauno “DICENTIS WL” bezvadu digitālā diskusiju mikrofonu sistēmu.

DICENTIS WL sistēmas būtiskākās priekšrocības:

  • Ļoti ātra sistēmas uzstādīšana un konfigurācijas maiņa neizmantojot savienojuma kabeļus,
  • Lietotājam draudzīga saskarne,
  • Vienu mikrofonu pulti var izmantot vairāki sanāksmes dalībnieki,
  • Imunitāte pret mobilo telefonu izraisītajiem skaņas traucējumiem,
  • Bosch viedie akumulatori nodrošina mikrofonu ilglaicīgu darbību,
  • Iespēja pieslēgties pie sinhronās tulkošanas sistēmas,
  • Iespēja savienot diskusiju mikrofonu sistēmu ar automātisko videokameru.

DICENTIS WL – bezvadu digitālā diskusiju mikrofonu sistēma, ir izstrādāta, izmantojot standarta WiFi tehnoloģijas, ievērojot IEEE 802.11n standartu. Sistēma darbojas 2.4 un 5 GHz frekvencēs, izcilu darbības kvalitāti nodrošinās arī bezvadu tīkla infrastruktūrā. Darba frekvences nepārtraukti tiek skanētas un, nepieciešamības gadījumā, sistēma pārslēdzas uz brīvo diapazonu, ko pasākuma dalībnieks nemaz nepamana. Arī citi Wi-Fi pieslēguma punkti atpazīs DICENTIS WAP un izvairīties no tā paša kanāla izmantošanas. Līdz ar to tiek novērsta tradicionālā "kauja par joslas platumu".

Vēl viena priekšrocība, ko dod standarta WiFi tīkla izmantošana - IT speciālistiem šī vide ir viegli saprotama un DICENTIS WL bezvadu digitālā diskusiju mikrofonu sistēmas pamatfunkciju vadībai nav nepieciešams speciāli apmācīts personāls.

DICENTIS WL – bezvadu digitālā diskusiju mikrofonu sistēma ir ļoti ātri uzstādāma un vienkārši vadāma. Telpā ir jāuzstāda bezvadu piekļuves punkts (WAP). To var izvietot gandrīz visur - piestiprināt pie sienas, griestiem vai novietot uz statīva. Gadījumos, kad DICENTIS WL tiek izmantota kā autonomi strādājoša sistēma ar pamata iestatījumiem, WAP darbojas kā sistēmas vadības kontrolieris. Līdz ar to nav vajadzības pēc papildu vadības bloka. Individuālās bezvadu diskusijas mikrofonu ierīces var vienkārši un ērti pievienot, pārkārtot vai pārvietot.

Pieslēdzot pie WAP-a datoru, tiek paplašinātas sistēmas funkcijas, piemēram, atbalsts kameras automātiskai kontrolei.

Speciāls kodēšanas algoritms nodrošina audio signāla konfidencialitāti. Visi signāli DICENTIS WL konferenču sistēmā tiek šifrēti ar WPA2, ļoti droša standarta šifrēšanas metode, ko izmanto mobilajās ierīcēs. Tā kā sistēma izmanto standarta Wi-Fi, tā var sekot WPA2 standartu jauninājumiem. Bez tam DICENTIS WL ir paredzēti arī citi aizsardzības pasākumi pret nesankcionētu piekļuvi sistēmas uzstādījumiem un noklausīšanos.

“KT Serviss” īres pakalpojumiem piedāvā pilnu funkciju DICENTIS WL mikrofonu pulti ar iebūvētu 4,3 collu skārienjutīgo ekrānu un NFC funkciju. Uz ekrāna var tikt attēlots uzņemuma vai konferences logo. Sanāksmes laikā var tikt attēloti runātāju saraksts, balsošnas pogas u.c. funkcijas.

“DICENTIS WL” konferenču sistēmai ir vairākas audio signāla apstrādes tehnoloģijas, ar mērķi uzlabot audio signāla kvalitāti. Piemēram, ir iespējama mikrofona un pults skaļruņa vienlaicīga darbība, tādejādi automātiski tiek likvidēta akustiskā atgriezeniskā saite, ievērojot telpas īpatnības un mikrofona atrašanās vietu telpā. Bosch ir izstrādājis unikālu zaudēto datu pakešu kompensēšanas tehnoloģiju (Packet Loss Concealment). Tā automātiski paredz, kuras pārraidāmās datu paketes ir bojātas vai pazaudētas, un pēc tam aizpilda signāla plaisu, kā rezultātā sanāksmes dalībnieks dzird nepārtrauktu audio signālu. Šī ir unikāla funkcija, ka nav nevienam citam tirgus spēlētājam.

“DICENTIS WL” mikrofonu pultij var pievienoti triju veidu mikrofonus. Bosch šai sistēmai ir speciāli radījis inovatīvu diskrētu augstas virziendarbības mikrofonu. Mikrofona kapsulas ir iebūvētas īsā mikrofona korpusā un tās dizains padara konferenču telpu elegantāku. Klasisku vērtību cienītājiem tiek piedāvāti divu garumu tradicionālie mikrofoni uz lokana kāta. Visi mikrofoni ir aprīkoti ar divkrāsu LED indikatoriem, kas veicina diskusijas pārskatamību sapulces vadītājiem un sistēmas operatoram. Lieki piebilst, ka mikrofoni ir aizsargāti pret mobilo telefonu un citu GSM iekārtu radītiem trokšņiem 

Mikrofonu pults apakšā ir ievietojams iekārtas akumulators ar viedo vadību. Pilnībā uzlādēta akumulatora darba laiks ilgst līdz pat 24 stundām. Akumulators uzlādes statusu norāda ar gaismas diodēm, kas atrodas uz baterijas korpusa, tādejādi atvieglojot sistēmas uzraudzību.

Izstrādājot “DICENTIS WL” konferenču sistēmu, ir ņemta vērā Bosch daudzu gadu dizaineru pieredze. Mikrofonu pultij ir elegants dizains un ērta ergonomika, tā ir izstrādāta izmantojot augstākās klases apdares materiālus. Tas piešķir tai modernu izskatu. DICENTIS WL konferenču sistēma 2015.gadā ir ieguvusi iF Design Balvu.

KT Serviss tehniķi ātri un operatīvi uzstādīs un pēc pasākuma demontēs bezvadu mikrofonu sistēmu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.