Tūristu gidu sistēmas noma

cover image

Tūristu gidu sistēmas noma

Tūristu gidu sistēma ir bezvadu audio iekārta, kas darbojas FM diapazonā.

Sistēma sastāv no:
  • portatīva raidītāja,
  • pie galvas piestiprināma  mikrofona, kas paredzēts tulkam vai gidam,
  • uztvērējiem ar austiņām, ko lieto klausītāji (tūristi).

KT Serviss piedāvā iznomāt tūristu gidu sistēmu vadošo ražotāju „Listen Technologies” un Okayo Electronics Co iekārtas.

Tūristu gidu FM sistēma ir lielisks palīgs konferencēs un semināros, kur pasākuma ietvaros tiek organizētas ekskursijas dažādos objektos vai vidē .

Ja nepieciešams operatīvi organizēt sinhrono tulkošanu nelielām grupām vietās, kur nav iespējams nodrošināt kabīnes  tulkiem vai uzstādīt pārējo specializēto sinhronās tulkošanas aprīkojumu, vislabākais risinājums ir tūristu gidu sistēma.

Visbiežāk šīs iekārtas izmanto autobusu vai kājāmgājēju tūristu ekskursijās, industriālos,  lauksaimniecības un citos objektos ar paaugstinātu trokšņa līmeni. Tūristu gidu sistēmas nodrošina labu gida vai lektora balss dzirdamību. Muzejos, dievnamos un citās publiskās vietās, kurās  jāievēro klusums, gidam mūsu piedāvātā  gidu sistēma dod iespēju pieklusinātā balsī vadīt ekskursiju grupai, netraucējot pārējos apmeklētājus.

Nepieciešamības gadījumā vienam raidītājam var viegli pievienot papildus uztvērējus. Ja vienlaicīgi nepieciešams tulkojums, var tikt pievienots papildus raidītājs citā frekvencē ar mikrofonu tulkam, lai klausītāji var izvēlēties kanālu un klausīties  izvēlētās valodas tulkojumu.

Tūristu gidu sistēmas uztvērēji nodrošina lielisku dzirdamību vismaz  30m rādiusā ap raidītāju.

Sistēmas lietošana  ir tikpat vienkārša kā radio klausīšanās ar parastu radio aparātu. Sistēma ir uzticama un lietotājam draudzīga – tās lietošanai nav nepieciešama mūsu tehniķu palīdzība.

Nepieciešamības gadījumā KT Serviss speciālisti iepazīstinās ar tūristu gidu sistēmas funkcionalitāti, un apmācīs lietotājus, nodemonstrēs kā nomainīt baterijas vai izmantot papildus  frekvences, kā arī  atbildēs uz visiem pārējiem jautājumiem, kas saistās ar sistēmas darbu.


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.