Video tiešraides nodrošināšana

KT Serviss piedāvā augstas kvalitātes video straumēšanu pasākuma tiešraidei internetā, ziņu portālā, mājas lapā vai sociālo tīklu vietnēs - Facebook, Youtube, vai jebkurā citā, kas ir lielisks līdzeklis, lai palielinātu auditoriju un publicitāti kongresiem, konferencēm, preses konferencēm, prezentācijām un citiem publiskiem pasākumiem. Mēs nodrošinām augstas izšķirtspējas pasākumu tiešraides internetā ar augstu attēla kvalitāti - līdz pat Full HD 1080P60 izšķirtspējai. Ja pasākums notiek vairākās darba valodās, piedāvājam sinhrono tulkošanu un video tiešraidi ar visām pasākumā izmantotām valodām vairākos kanālos.

Mūsu uzņemto video programmu augsto tehnisko un estētisko kvalitāti nodrošinām ar profesionālu daudzkameru filmēšanu ar jaunākās paaudzes Panasonic AW-HE130 un Sony BRC Z700 augstas izšķirtspējas robotkamerām, iekļaujot titrus, subtitrus, prezentācijas, videofilmas un citus video avotus. Video apstrādi un programmas veidošanu nodrošinām ar Sony, Panasonic un BlackmagicDesign video mikšeriem, Wirecast un vMix video serveriem. Piedāvājam kvalitatīvu tiešraides straumēšanas kodēšanu, izmantojot profesionāļu visaugstāk vērtētās video straumēšanas tehnoloģijas. Mūsu eksperti augstu skaņas kvalitāti nodrošinās atbilstoši jūsu pasākuma specifikai un vajadzībām, un piedāvās jums izmantot piemērotus profesionālus mikrofonus un citas nepieciešamās iekārtas.

Lai tiešraidi internetā reālā laikā, augstas izšķirtspējas kvalitātē varētu vērot neierobežots skatītāju skaits, kas izmanto visu operētājsistēmu viedtālruņus, planšetes vai datorus, mēs piedāvājam straumēšanai izmantot Youtube tiešraides serveru resursus. Tas sniedz iespēju pasākuma skatītājiem vērot tiešraidi maksimāli labā kvalitātē, ar jebkura ātruma interneta pieslēgumu. Youtube embed kodu savā interneta lapā ērti var ievietot lapas administrators ar pamata zināšanām, bet Youtube Analytics serviss nodrošinās precīzu informāciju par tiešraides statistiku. Tāpat varam piedāvāt straumēšanu uz jebkuru cita klienta izvēlētu serveri. Piedāvājam sadarbību un konsultācijas, ja pasūtītajam pašam nav pieredzes ar tiešraides pasākumu izveidošanu savā sociālo tīklu lapā, piemēram, Facebook, vai citos tehniskos jautājumos.

Sazinieties ar KT serviss, lai saņemtu individuālu piedāvājumu atbilstoši jūsu prasībām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.