Automātisko videokameru noma

Konferenču un kongresu nozīmīga sastāvdaļa ir tā filmēšana un ieraksta nodošana organizatoriem, pasākuma translēšana uz lielajiem ekrāniem ārpus konferences telpām, piemēram, uz pagalmā vai foajē izstādītiem ekrāniem, kā arī video tiešraides nodrošināšana uz vēlamo mājas lapu, blogu vai sociālo tīklu profiliem.

Labākais, ērtākais un izdevīgākais risinājums šādu pasākumu nodrošināšanai ir PTZ (pan, tilt, zoom) jeb tālvadības videokameras.  Salīdzinot ar klasiskajām operatora videokamerām, PTZ tālvadības videokamerām ir vairākas būtiskas priekšrocības.

Katras PTZ kameras vadībai nav nepieciešams savs operators. Viens video operators var apkalpot vairākas videokameras, izmantojot tām kopēju distances vadības kontrolieri.

PTZ videokameras telpā neaizņem tik daudz vietas kā operatora kameras uz statīva. Tās ir kompaktas, elegantas un neuzkrītošas, kā arī viegli uzstādāmas izmantojot dažāda veida stiprinājumus, kas pielāgojami konkrētajai pasākuma norises vietai.

Izmantojot mūsu programmnodrošinājumu, PTZ videokameras var strādāt automātiskā režīmā ar Bosch diskusiju sistēmu mikrofoniem, automātiski zālē atrodot un parādot dalībnieku, kurš ieslēdz mikrofonu.

KT Serviss īres parkā ir Panasonic AW-HE130 un Sony BRC -Z700 tālvadības videokameras.

Panasonic AW-HE130 tālvadības videokameras ir aprīkotas ar 1/2.86" 3MOS sensoru, jaudīgu digitālā signāla apstrādes procesoru, ko izmanto TV studiju kamerās. Pateicoties tam, kamera ir izmantojama arī telpās ar vāju apgaismojumu. PTZ kamerai ir  jaudīga 20X tālummaiņas optika, tādējādi iespējams kameru uzstādīt telpā tā, lai tā netraucētu skatītājiem, vienlaicīgi saglabājot iespēju filmēt tuvplānus nepieciešamajā rakursā.  Panasonic AW-HE130 kamera aprīkota ar SDI un HDMI videosignāla pieslēgvietām un var strādāt visās HDTV izšķirtspējās līdz pat 1080P50/60. Videokameras barošana var tikt nodrošināta gan no standarta 220V tīkla, gan no vadības ethernet PoE pieslēgvietas. Paralēli SDI un HDMI pieslēgvietām, kamera var vadības ethernet tīklā straumēt H264 kodētu video līdz pat 1080p50/60 izšķirtspējai. Kamerai ir 100 iestatījuma pozīciju (preset) atmiņa. Ar pilnu videokameras specifikāciju var iepazīties tās ražotāja Panasonic interneta mājas lapā.

Sony BRC Z700 PTZ  video kamera ir kompakta un eleganta, to var uzstādīt kā uz statīva, tā arī pie piekares konstrukcijām vai vienkārši novietot  uz horizontālas virsmas. Tā lieliski iederas konferenču, kongresu, kā arī koncertzālēs - visur, kur lielās un masīvās TV kameras traucē skatītājiem vai pasākuma dalībniekiem, bet tajā pat laikā  ir nepieciešams profesionāls operatora darbs un  HD kvalitātes videosignāls ierakstam, video translācijai  vai projekcijai.  Videokamera filmē HDTV 1080i50/60 izšķirtspējas režīmā.  Ja nepieciešams, var tikt izmantota standarta izšķirtspējas  SDI, S-Video vai Composite video izeja.  Attēla HD izšķirtspēja ir svarīga klientiem, kuriem ir augstas prasības attēla kvalitātei, kā arī  projicējot attēlu  uz liela izmēra ekrāniem. Kameru sistēma ērti un precīzi tiek  vadīta no attāluma ar kontrolieri.  Sony BRC Z700 kameras attēla kvalitāte ir līdzvērtīga TV studijās izmantotajām HD kamerām.

Lai iegūtu vairāk informācijas un izvēlētos jūsu pasākumam labāko video filmēšanas risinājumu, sazinieties ar mums.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.