Skandu, tumbu, skaņas tehnikas, audio apskaņošanas iekārtu noma

Organizējot konferences vai seminārus, viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem ir kvalitatīva pasākumu apskaņošana. Neatkarīgi no tā, vai tiek organizēts liels starptautisks kongress vai neliels seminārs, būtiski, lai pasākuma apmeklētāji jebkurā zāles vietā varētu komfortabli sekot līdzi notiekošajam, nesasprindzinot dzirdi nepietiekoša vai pārmērīga skaļuma dēļ. Vieglāk uztvert pasākumā notiekošo palīdzēs akustiskās sistēmas ar labu skaņas izšķirtspēju, tādēļ apskaņošanas pakalpojumi jāizvēlas pie profesionāliem un zinošiem speciālistiem. Apskaņošanas tehnika ir nozīmīga pozīcija, tādēļ KT Serviss tehniķi izvēlēsies tieši jūsu pasākuma zāles izkārtojumam un apmeklētāju skaitam atbilstošu apskaņošanas sistēmu. Mēs nodrošināsim skaidru, kvalitatīvu skanējumu zālē un uz skatuves, lai konferences moderators, lektors un prezidijs varētu dzirdēt no zāles uzdotos jautājumus. Pasākuma dalībnieku ērtībai nepieciešamības gadījumā var tikt nodrošināta apskaņošana zāles priekštelpai vai citām telpām ārpus pasākuma norises vietas. Telpu, konferenču, semināru apskaņošana ir KT Serviss komandas ikdiena, tādēļ uzticoties mums- Jums nebūs jālauza galva par tehniskajiem jautājumiem! Skaņas aparatūras noma nav jāmeklē citur- komplektā ar pasākuma apskaņošanu arī šo servisu piedāvā KT Serviss!

Pasākuma apskaņošana nav iespējam bez kvalitatīvām tumbām. KT Serviss  īres parkā ir pieejama skandu (tumbu) noma no vadošo akustisko sistēmu ražotājiem  Bose, JBL, RCF, FBT un QUBE, šīs tumbas labi piemērotas kvalitatīvai konferenču apskaņošanai. Iekārtas nodrošinās izcilu skaņu jebkurā auditorijā, bet to kompaktais izmērs netraucēs citai zālē izvietotai tehnikai – video ekrāniem, pasākuma rīkotāju baneriem un citam konferenču aprīkojumam.

Vislielāko popularitāti konferenču apskaņošanā ir ieguvušas QUBE Q-160A aktīvās skandas. Tās ir kompaktas - 20x35x23,7 cm, ar iebūvētu G klases pastiprinātāju. RMS jauda 150/50W (LF/HF). Jūtība 94dB (@1W/1m), SPL – 120dB. Frekvenču jūtība - 65Hz – 20 KHz. Skaņu tehnikas noma ļauj izvairīties no situācijām, kad pasākuma norises vietā nav pieejama audio tehnika, vai arī tā ir novecojusi un nesniedz dzidru dzirdamību.

Skandas var tikt novietotas uz statīviem vai arī auditorijas priekšā un tikt izmantotas kā skatuves monitori. Pateicoties XLR in/out loop konektoriem, skandas ir ērti slēdzamas virknē. Drošu elektrības pieslēgumu nodrošinās NEUTRIK powerCON konektors. Pasākuma apskaņošana īpaši būtiska ir pasākumos, kuros paredzēta mūzikas atskaņošana vai mūziķu piedalīšanās, apskaņošanas sistēma var tikt papildināta ar sabvūferu skandām.

Skaņas tehnikas noma un uzstādīšana ir komplekss pasākums, tādēļ, lai izvēlētos labāko tehnisko risinājumu jūsu pasākumam, sazinieties un konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.