Video translācijas nodrošināšana

KT serviss piedāvā nodrošināt video translācijas, kas ir ērts un efektīvs risinājums, lai pasākuma dalībnieki, kuri atrodas tālu no runātāja, vai ārpus pasākuma norises telpas, varētu TV, videoprojekcijas vai LED ekrānos sekot līdzi pasākumā notiekošajam un vērot pasākumu tuvplānā.

Mēs piedāvājam nodrošināt kvalitatīvu un ērtu video translāciju vairākās valodās arī pasākumos, kuros tiek veikta sinhronā tulkošana, izmantojot Bosch Integrus infrasarkanā audio signāla pārraides sistēmu. Tādējādi, piemēram, mediju centrā vai citās publiskās telpās ārpus pasākuma norises zāles, dalībniekam ir iespēja vērot translāciju, klausoties pasākuma norisi austiņās, tajā valodā, kas tam ir visērtākā, , neizmantojot telpā apskaņošanas iekārtas un netraucējot pārējos pasākuma vērotājus vai mediju centrā strādājošos. Mūsu video translāciju video programmā iespējams iekļaut informatīvus paziņojumus “skrejošās rindas” formātā, pārtraukumos demonstrēt pasākuma programmu, reklāmas filmas, vai citu aktuālu informāciju. Izmantojot mūsu profesionālos Samsung multimediju monitorus un video pārraides sistēmas, iespējams izmantot vietējo lokālā datortīkla infrastruktūru, tādējādi optimizēt translācijas izmaksas. Lūdzu sazinieties ar KT serviss speciālistiem , lai saņemtu sīkāku informāciju par šo pakalpojumu un individuālu piedāvājumu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.