Video komutāciju iekārtu noma

Kongresu, konferenču, izstāžu un citu pasākumu video projektu tehnisko uzdevumu realizācijai nepieciešami dažādas palīgiekārtas un instalācijas materiāli. KT Serviss īres parkā ir pieejams viss nepieciešamais, tādēļ pasākumu organizatoriem nebūs jāuztraucas par niansēm, jo mēs piedāvājam plaša spektra tehnisko risinājumu iespējas, tai skaitā sīkākās detaļas, kas ieņem būtisku lomu, kvalitatīvas skaņas un attēla nodrošināšanā.

Video skaleri nodrošinās, iekārtu, kas strādā dažādos video standartos, saderību.

Video signāla dalītāji ļaus veikt komutāciju, lai video no viena avota varētu demonstrēt uz vairākiem TV, projektoriem vai LED ekrāniem.

Video signāla konvertori ļaus vienotā sistēmā izmantot iekārtas ar atšķirīgiem pieslēguma veidiem – mūsdienu digitālajiem standartiem HDMI, DVI, DP, SDI, kā arī reizēm vēl konferenču telpu instalācijās vēl joprojām lietotajam analogajam VGA.

Lai nodrošinātu augstas izšķirtspējas video demonstrēšanu lielos attālumos no signāla avota, tiek izmantotas video un audio signāla optikas un  vītā pāra kabeļu – CAT5 un CAT6 pārraides iekārtas.

KT Serviss īres parkā pieejami dažādu garumu un standartu kabeļi komutācijas nodrošināšanai – optiskie kabeļi 300m spolēs, HD SDI kabeļi līdz 100m spolēs, CAT5 kabeļi līdz 100m spolēs, HDMI kabeļi ar garumu no 0,2 līdz 20 m.

KT Serviss izmanto pasaulē vadošo video aksesuāru ražotāju iekārtas – Extron, Kramer, TV One, Blackmagic Design, Adder.

Ja jums ir nepieciešamas video iekārtas vai konsultācija par to lietošanu, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.