Bosch NG tulku pulšu noma

Bosch DCN-IDESK ir  vienam lietotājam paredzēta mūsdienīga dizaina ergonomiska tulku pults. Tā pilnībā atbilst visiem starptautiskiem standartiem, kas nosaka prasības sinhrono tulku aprīkojumam.

Pārskatāmi izvietotas pults vadības pogas nodrošina tulkiem  ērtu un intuitīvu darbu, novēršot iespējamās kļūdas.

DCN-IDESK tulku pults ir noturīga pret mobilo telefonu radītajiem traucējumiem.
Pults aprīkota ar grafisku LCD informācijas displeju.

Tulki pēc izvēles var klausīties austiņās skaņu no zāles, vai kādas valodas tulkojumu no blakus kabīnēm.

Pults aprīkota ar piecām pogām releja valodas izvēlei ar ieslēgšanas indikāciju uz displeja.  

Tulks var strādāt vienā vai divos izejošajos kanālos – A un B. Izvēlētā Izejošā kanāla statuss redzams informatīvajā displejā.

Tāpat ir pieejama informācija ar visu kanālu numuriem un valodām.

Mikrofona ieslēgšanas poga ir aprīkota ar gaismas indikāciju, kura ieslēgtam mikrofonam tiek dublēta arī uz tā, tādējādi papildus nodrošinot pret mikrofona neieslēgšanas kļūdu.

Tulka ērtībām DCN-IDESK tulku pults ir aprīkota ar iebūvētu skaļruni, kas ļauj ērti sekot pasākuma norisei, brīžos, kad tulkošana nav nepieciešama un tulks ir noņēmis austiņas.

Tāpat grafiskais displejs ir aprīkots ar taimeri, kurš skaita laiku no mikrofona ieslēgšanas brīža līdz tā izslēgšanai. Tādējādi tulkiem, kuri strādā kabīnē maiņās, ir ērti kontrolēt nostrādāto laiku.

”Mute” poga nodrošina ērtu īslaicīgu izejošās skaņas atslēgšanu. Lai komfortabli klausītos pasākuma norisi, tulku pults ir aprīkota ar iespēju regulēt austiņās ienākošās skaņas līmeņi un tembru, vai skaļumu iebūvētajam skaļrunim.

Tulku pults mikrofoni ir maināmi.

Bosch piedāvā izvēli nomodeļiem DCN-MICS un  DCN-MICL, kuri atšķiras ar mikrofona kāta garumu. 

Tulku pulti ir iespējams lietot ar speciāli tai paredzētajām Bosch tulku austiņām, “headset” tipa mikrofona un austiņu kombināciju,  vai citām austiņām ar standarta 6.3 mm vai 3.5 mm stereo “jack” konektoru, kas ir ērti gadījumos, kad tulks vēlas strādāt ar personīgajām austiņām.

Liela mēroga pasākumos, izmantojot Bosch papildaprīkojumu, no tulku pults iespējams dot signālu runātājam “slow” – runāt lēnāk, vai ar pogu “help” nepieciešamības gadījumā izsaukt konferences  tehniķi.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.