Balsošanas sistēmas noma

Interaktīvā balsošanas sistēma IVS

Pasākumos iesakām izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas, lai kongresus, konferences un mācību seminārus padarītu atraktīvākus un saistošākus klausītājiem.

Interaktīvās balsošanas sistēmas ir labs veids, lai nodibinātu ciešāku saikni ar auditoriju, pasākuma dalībniekiem, aktīvi iesaistītu tos pasākumu, mācību semināru vai produktu prezentāciju norisē. Ar balsošanas sistēmas palīdzību ātri, precīzi un ja nepieciešams, anonīmi iespējams noskaidrot klausītāju viedokli vai zināšanas par noteiktu tēmu. Lektors vai pasākuma rīkotājs var iegūt nepieciešamos datus par auditoriju -dalībnieku pieredzi, vecumu, izglītību vai organizēt zināšanu pārbaudes testus. Piemēram ,veicot klausītāju zināšanu līmeņa testu pirms un pēc lekcijas, iespējams spriest par apmācības procesa efektivitāti!

Interaktīvās balsošanas sistēmas ir kļuvušas ļoti pieprasītas, jo palīdz padarīt prezentācijas interesantākas, iesaistīt tajās auditoriju, veikt aptaujas, raisīt diskusijas un viedokļu apmaiņu. Tās palīdz klausītājus padarīt par aktīviem pasākuma dalībniekiem, iesaistīt tos pasākuma norisē, saņemt atgriezenisko saiti no auditorijas. Interaktīvās balsošanas sistēmas pasākumu organizatoriem nodrošina iespēju veikt visu veidu balsošanu, sniedzot iespēju acumirklī saņemt precīzus balsojuma rezultātus.

Tirgū ir pieejamas arī dažādas ne tik efektīvas interaktīvās balsošanas tehnoloģijas, kuras mēs iesakām neizmantot. Daudzas no tām balstītas uz mākonī izvietota programmnodrošinājuma izmantošanas principu. Lietotājam būs jārēķinās, ka šādi risinājumi ir saistīti ar dažādiem būtiskiem ierobežojumiem, piemēram, bieži nav iespējams operatīvi izvietot papildus jautājumus, saņemt rezultātus, sistēmas bremzējas lēna interneta dēļ, kā rezultātā auditorija ir spiesta nogaidīt, kamēr lektors risina tehniskas problēmas un tml. Lai piedalītos balsojumā visiem dalībniekam obligāti nepieciešams viedtālrunis, jāpieslēdzas ar paroli interneta vietnei, iespējams, jāinstalē jauna aplikācija, kas pēc tam ir jādzēš. Pasākuma laikā jānodrošina stabils , jaudīgs internets un WiFi vai jāizmato datu apmaiņa, kas var radīt papildus izdevumus un prezentācijas piespiedu pārtraukumus. Šādas balsošanas risinājuma datu vākšana un apstrāde parasti notiek mākonī, nenodrošinot sistēmas drošu un ātru darbību.

Lai izvairītos no minētajiem ierobežojumiem, KT Serviss piedāvā izmantot pasaulē vadošā balsošanas iekārtu ražotāja - IVS (Nīderlande) sistēmas. Tās ir lietotājam draudzīgas, viegli konfigurējamas un ērti lietojamas. IVS sistēma operatīvi apstrādā un prezentē balsojuma rezultātus. Ar tās palīdzību iespējams nodrošināt visdažādākā veida balsojumus un veidot aizraujošas aptaujas un konkursus. IVS sistēma dod iespēju ievietot jautājumus prezentācijas slaidā un uzreiz pēc balsošanas apskatīt rezultātus jau nākamajā slaidā bez kavēšanās un bez pārtraukuma prezentācijas gaitā.

Mūsu piedāvātais pakalpojums katram dalībniekam nodrošina balsošanas bezvadu pulti ar info displeju, kurā redzamas balsojuma varianta izvēles, apstiprinājuma un izvēles atcelšanas taustiņi. Balsošanu var veikt anonīmi vai arī identificējot balsotāju , piemēram, lai varētu fiksēt katra dalībnieka zināšanu pārbaudes rezultātus. Ja balsotāju nepieciešams identificēt, tad katram dalībniekam jālieto personalizēta viedkarte, kura tiek ievietota balsošanas pultī. Pēc balsojuma beigām uzreiz uz ekrāna ir iespējams parādīt rezultātu- diagrammas vai grafiskas tabulas veidā. Balsojuma laikā, lai aizpildītu klusumu, iespējama automātiska izvēlētās fona mūzikas atskaņošana, kas kopā ar vizuālo noformējumu, sniedz dalībniekam informāciju par laika periodu, kas atlicis līdz balsojuma noslēgumam. IVS interaktīvās balsošanas sistēmas pults darbības rādiuss ir aptuveni 100m, tādēļ to ir ērti lietot arī lielos pasākumos, piemēram, arēnās, izstāžu centros un citās plašās telpās.

Pirms pasākuma mūsu tehniķi kopā ar pasākuma organizatoru veiks nepieciešamos sagatavošanas darbus, palīdzēs izvietot izveidotos jautājumus , saskaņos balsojuma vizualizācijas iespējas. Pastāv iespēja balsojuma noformējumā izmantot pasākuma organizatora vai reklamētā produkta logo, korporatīvās krāsas u.c. Ja nepieciešama personalizēta balsošana, tiek programmētas balsojuma identifikācijas kartes, kuras pirms pasākuma tiek izdalītas dalībniekiem. Pasākuma laikā mūsu tehniķi strādā kopā ar klientu un rūpējas, lai sistēma strādātu nevainojami un lai nepieciešamības gadījumā lektors varētu uzdot iepriekš neparedzētus jautājumus vai arī veiktu izmaiņas balsošanas programmā. Pēc pasākuma nepieciešamības gadījumā pasākuma organizatoram var tik izsniegti balsojumu rezultāti dokumenta formātā.

Mūsu korporatīvie klienti, kuri ir izmēģinājuši šo sistēmu, to bieži pieprasa atkārtoti ,kas liecina, ka tā tiem ir patiesi bijusi noderīga. Aicinām arī jūs izmantot to. Padariet savus pasākumus atraktīvākus un interesantākus. Klausītājiem nepatīk vienmuļas prezentācijas vai nogurdinoši gari monotoni pasākumi.

Ja jums ir radušies jautājumi par IVS interaktīvās balsošanas sistēmas iespējām un tās pielietošanas veidiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuri atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvās vislabāko risinājumu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.