LED, LCD, plazmas - TV ekrānu, displeju un monitoru noma

KT Serviss piedāvā dažāda izmēra profesionālos LCD displejus ar LED izgaismošanas tehnoloģiju visdažādākajiem pasākumiem, piemēram, kongresiem, konferencēm, semināriem, prezentācijām un izstādēm.

Samsung profesionālā segmenta displeji no mājas televizoriem atšķiras ar paaugstinātu ekrāna spilgtumu, spēju strādāt 24/7 režīmā. Tie aprīkoti ar iebūvētu multimediju atskaņotāju, kurā atskaņojamos multimediju datus augšupielādē izmantojot iebūvēto USB portu.

Lai varētu demonstrēt video vai prezentācijas no jebkura ārējā atskaņotāja vai PC, displeji ir aprīkoti ar visām mūsdienās populārākajām pieslēgumvietām – VGA, HDMI, DVI, DP, SDI.

TV ekrāna noma - izcils variants telpās, kurās nav iespējams izvietot projektorus vai vietās, kur ir izteikti gaišs, piemēram, baltā teltī, saulainā dienā. KT Serviss īres parkā pieejami 3 izmēru Samsung profesionālie displeji ar attēla izmēru - 48”, 65” un 75”.

48” displeju pielietošanas iespējas ir visplašākās. Tos iespējams izīrēt ar 3 veida statīviem. Augstais statīvs būs piemērots klases vai teātra izkārtojuma konferenču zālēs un izstāžu stendos, kur displejus paredzēts izmantot video informācijas demonstrēšanai auditorijai. Tie ir kompakti un neaizņem daudz vietas. Vertikālie grīdas statīvi būs piemērotākie informācijas demonstrēšanai “apaļā galda” konferenču dalībniekiem un prezidiju dalībniekiem auditorijas priekšā. Kontroles monitoriem uz skatuves, kuros lektors redz prezentācijas gaitu un citu nepieciešamo tehnisko informāciju, piedāvājam izmantot grīdas statīvus uz kuriem displeji atrodas 45 grādu leņķī. Tie ir diskrēti un neaizsedz skatuvi.

65” un 76” displejiem piedāvājam augstos statīvus, kuru augstums ir regulējams plašā diapazonā. Šie displeji būs lielisks risinājums prezentāciju un video demonstrēšanai  neliela un vidēja izmēra auditorijās, pasākumos, kuros ir prasības pēc spilgta attēla augstā izšķirtspējā - preses konferencēs, prezentācijās, mācību semināros. 
Lielās kongresu un pasākumu  zālēs ne vienmēr no visām skatītāju vietām ir labi pārredzams centrālais ekrāns Papildus zālē izvietotie 48” – 75” eleganta dizaina profesionālie Samsung displeji, kuros tiek dublēta vizuālā informācija, būs lielisks risinājums, lai dalībnieki no jebkuras vietas zālē varētu sekot līdzi pasākuma gaitai. TV ekrāna noma komplektā ar statīvu, atvieglos ikviena pasākuma organizatora ikdienu, plānojot kā efektīvi nodrošināt prezentāciju attēlošanu telpā bez stacionārā projektora.

KT Serviss īres parkā ir arī dažādu pazīstamu zīmolu kompaktie augstas izšķirtspējas 15" – 23" LCD monitori, kas visbiežāk iederēsies pasākumos tribīnēs, prezidijos un sinhrono tulku kabīnēs.

Ja vēlaties profesionālu konsultāciju par labāko tehnisko risinājumu jūsu pasākumam, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.