Diskusiju mikrofonu sistēma Bosch DICENTIS noma

Bosch Dicentis ir jaunākā, dizaina godalgas ieguvusī konferenču diskusijas sistēma, kuras funkcionālās iespējas ietver visu, kas prasīgākajiem klientiem mūsdienīgas konferences organizēšanai. KT Serviss īres parkā esošā, ar visplašāko funkciju klāstu aprīkotā DICENTIS DE diskusiju sistēma atbalsta konferences dalībnieku identifikāciju, diskusijas, balsošanu, tulkojamās valodas izvēli, tulkojuma klausīšanos, vienas pults pilnvērtīgu izmantošanu diviem dalībniekiem, kā arī plašas multivides funkcijas. Izmantojot atvērto standarta OMNEO tīkla IP tehnoloģiju, tiek nodrošināts DICENTIS konferenču sistēmas elastīgums un pielietojuma mērogs katram klientam, sākot no maza uzņēmuma līdz pat starptautiskām korporācijām, kā arī vietējām pašvaldībām un valsts pārvaldei. Bosch Dicentis DE diskusiju sistēma būs labākais risinājums jebkurai konferencei.

Palieliniet savu sanāksmju efektivitāti izmantojot ērtu diskusiju sistēmu ar 4,3 collu skārienjūtīgu ekrānu, kurā tiek parādīts dalībnieku saraksts, darba kārtības tēmas, balsošanas pogas, valodas izvēle un pasākuma vai organizācijas logotips.

Padariet ērtāku konferences darba vietu, izmantojot ierīces dubulto funkcionalitāti, ļaujot diviem lietotājiem vienlaicīgi piekļūt un izmantot visas ierīces sniegtās iespējas.

Dalībnieku reģistrācija. Sanāksmes dalībniekam tiek izsniegta NFC karte ar kuru viņš reģistrējas un aktivizē diskusiju mikrofonu Katram dalībniekam iespējams reģistrēties brīvi izvēlētā vai personīgi paredzētā vietā zālē. Dalībnieki var sevi pievienot debatētāju sarakstam, nospiežot pieteikšanās pogu. Sanāksmes moderators var redzēt debatēm pieteikušos dalībniekus un koriģēt to uzstāšanās secību. Sistēma ļauj ierakstīt un parādīt delegātu sarakstu, kuri ir vai nav ieradušies uz pasākumu, kā arī katra runātāja uzstāšanās sākumā uz displeja parādīt iepriekš sagatavotu dalībnieka vizītkarti, tas ļauj visiem sanāksmes dalībniekiem saņemt nepieciešamo informāciju par runātāju.

Valodu izvēle. Ja konferencē tiek nodrošināta sinhronā tulkošana, delegāts var izvēlēties valodu, kurā klausīties pasākumu. Valodu saraksts ir redzams to oriģinālajā rakstībā, tādējādi padarot ērtāku klausīšanās valodas izvēli.

Balsošanas iespējas. Uz skārienjūtīgā ekrāna balsošanu nodrošina 5 interaktīvas pogas -
Present button, For, Against Abstain, DNPV (Does Not want to Participate in Vote).

Balsošanas pogas kļūst aktīvas un ir iespējams sākt balsošanu pēc tam, kad balsošanai ir reģistrējies dalībnieku kvorums. Balsošana ir iespējama gan anonīma, gan dalībniekiem identificējoties. Balsošanas rezultātu drošību un uzticamību nodrošina piekļuve balsošanai ar dalībnieka bezkontakta (NFC) karti.

Bosch Dicentis DE papildus iespējas.

Dubultā funkcionalitāte, kas ļauj diviem lietotājiem vienlaicīgi piekļūt un izmantot visas ierīces sniegtās iespējas.

Delegātu pults var tikt konfigurēta vienam dalībniekam, diviem dalībniekiem vai kā diskusijas moderatora - priekšsēdētāja pults.

Iebūvētie skaļruņi nodrošina kvalitatīvu skaņu. Konferenču sistēmai ir vairākas audio signāla apstrādes tehnoloģijas, lai uzlabotu audio signāla kvalitāti. Piemēram, ir iespējama mikrofona un pults skaļruņa vienlaicīga darbība, automātiski likvidējot akustisko atgriezenisko saiti, ievērojot telpas īpatnības un mikrofona atrašanās vietu telpā.

Iekārtai ir pasargāta pret mobilo telefonu izraisītajiem skaņas traucējumiem. Datu plūsmas šifrēšana nodrošina, ka informācijas konfidencialitāti sistēmā ir konfidenciāla. Iespējams izvēlieties mikrofonu kātu garumu, atkarībā no diskusiju mikrofona atrašanās vietas uz sanāksmes galda.

Diskusiju iekārtai ir divi skaļuma regulatori, kas atrodas ierīces abās sānu pusēs.

Ir iespēja savienot diskusiju mikrofonu sistēmu ar konferences video filmēšanas sistēmu, izmantojot automātiskās videokameras.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.