Vizuālo prezentāciju sistēmas

cover image

Vizuālo prezentāciju sistēmas

KT Serviss piedāvā iegādāties vizuālo prezentāciju sistēmas sanāksmju, konferenču un citu tipu zālēm. Piedāvājumu klāsts papildināts ar jaunākajām tehnoloģijām - displejiem, video sienām, video projektoriem un to ekrāniem.

Ja jums svarīga patiesi augsta attēla kvalitāte un interaktivitātes iespēja, mūsu piedāvātie displeji un video sienas būs tieši tas, kas nepieciešams. Mēs konsultēsim jūs, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko displeja veidu un izmēru, kas atbilst jūsu prasībām.

KT Serviss piedāvājumā ir arī plašs pārnēsājamo un montējamo multimediju projektoru klāsts sākot no pie griestiem stiprināmiem projektoriem. Protams, nepieciešama arī vieta, uz kuru attēlu projicēt, tādēļ iesakām uzreiz iegādāties projektora ekrānu. Pieejami augstas kvalitātes mobilie projekcijas ekrāni, ekrāni ar fiksēto rāmi, izrullējamie ekrāni, kā arī kinoteātru un elektriskie ekrāni.

Sazinieties ar mums un KT Serviss speciālisti pastāstīs vairāk par produktiem un ieteiks piemērotāko jūsu vajadzībām!


Product

Video projektori un to ekrāni

Augstas kvalitātes un izšķirtspējas multimediju projektori, piedāvājumā gan pārnēsājami, gan uzstādāmi stacionārai lietošanai. Iesakām kopā ar projektoru iegādāties arī atbilstošu projekcijas ekrānu. Plašs ekrānu klāsts, kas piemērojams dažādām telpu un tehnisko ierobežojumu specifikām.

Product

Displeji un video sienas

Video sienas un displeji ar augstu izšķirtspēju un kontrastu, izmantošanai gan iekštelpās, gan ārā. Plaša izmēru, zīmolu un tehnisko parametru izvēle, kas piemērojama jebkuriem apstākļiem.

Product

Mediju serveri

Mediju servera funkcija- nodrošināt multimediju atskaņošanas sarakstu, lai translētu dažādu saturu uz attiecīgajām iekārtām. Nereti šī aparatūra tiek izmantota lielveikalos, viesnīcās un pasākumos, lai centralizēti translētu video reklāmas vai skaļruņos atskaņot ierakstītu audio saturu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.