Diskusiju mikrofonu sistēmas

cover image

Diskusiju mikrofonu sistēmas

Diskusiju sistēmas nepieciešamas lielās telpās, kā arī telpās, kurās ir slikta akustika vai spēcīga atbalss. Tā ir skaņas sistēma, kas neprasa papildu iekārtas. Katrai audio vienībai ir skaļrunis un mikrofons. Sanāksmes vadītājs var pielāgot skaļumu, aktivizēt mikrofonus un vadīt visu sistēmu, izmantojot datoru vai planšetdatoru. Sistēmā ir viss, kas nepieciešams sapulces veiksmīgai norisei. Sistēmas uzstādīšanas process ir vienkāršs.

Bez šaubām svarīga ir skaņas kvalitāte, tādēļ mēs piedāvājam diskusiju sistēmas no Bosch ražotāja. Mikrofons un skaļruņi ļauj diskusijas sistēmai nodrošināt lielisku skaņas kvalitāti bez atbalss, neatkarīgi no telpas izmēra un akustikas. Skaņu iespējams ierakstīt vai padot uz citu sistēmu, piemēram, videokonferenci/telefonkonferenci, zāles apskaņošanu, tulkošanas sistēmu utml.

Kādos gadījumos izvēlēties diskusiju sistēmu?

  • Ir nepieciešams skaidri dzirdēt katru diskusiju dalībnieku.
  • Nepieciešamas diskusiju vadības funkcijas – priekšsēža “dongs” un prioritāte, dot vārdu utml.
  • Nepieciešams kvalitatīvs audio signāls no diskusijas, ar kuru nepieciešams veikt kādas papildus darbības.
  • Nepieciešama automātiskā kameru kontrole.

Parasti diskusiju sistēma sastāv no vienas centrālās vadības iekārtas, kas savienota ar pārējām diskusiju iekārtām.
Šī ierīce palīdzēs arī gadījumos, ja plānotas sanāksmes vairākās valodās. Tulkiem nepieciešams kvalitatīvs audio signāls un šis ir labākais variants, kā to nodrošināt. Pieejamas arī diskusiju sistēmas, kurās tulkotās valodas var padot atpakaļ diskusiju sistēmā. Šādā gadījumā katrai diskusiju sistēmas vienībai tiek nodrošināta iespēja ievietot arī austiņas, kas attiecīgi ļauj katram dalībniekam klausīties skaidru tulkojumu konkrētajā valodā.

Ja vēlaties iegādāties Bosch diskusiju sistēmas, sazinieties ar mums un KT Serviss speciālisti ieteiks labāko risinājumu jūsu vajadzībām un iespējām!


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.