Kontroles sistēmas

cover image

Kontroles sistēmas

Atsevišķu iekārtu kontrolēšanai bieži vien izvēlas speciāli tam paredzētas kontroles sistēmas, kuras veidotas kā sienas/galda kontroles paneļi, gan kā kontroles procesori, kurus var kontrolēt ar pielāgotām mobilo iekārtu aplikācijām.

Mūsdienās aizvien vairāk iekārtās tiek paredzēta iespēja pieslēgt datortīkliem vai tām tiek paredzēti citi kontrolēšanas veidi. Tas dod iespēju no mazākām veidot lielāku sistēmu kopumu ar kontroles tīkla palīdzību.

Kontroles sistēmas izstrādes laikā apakšsistēmas tiek apvienotas vienā un nodrošina to, ka tās darbojas kā viena. Fiziski vai funkcionāli tiek apvienotas dažādas iekārtas un lietojumprogrammas, lai tās darbotos kā viena sistēma.

Tehnoloģijas ir attīstījušās un tiek piedāvātas arvien jaunas iespējas un risinājumi. Ja sākotnēji datoru tīkli sastāvēja no datoriem, serveriem un printeriem, tad šodien tie ir attīstījušies un piedāvā iespēju izveidot atsevišķus tīklus visu iekārtu vienotai kontrolei. Tā kā visas iekārtas katru par sevi kontrolēt var būt apgrūtinoši un laikietilpīgi, ienāk speciālas sistēmas vienotas kontroles iespējām.

KT Serviss piedāvā kontroles sistēmu produktus no Crestron, Neets, TLS, CYP, Kramer un Extron. Ierīces atbilst visām mūsdienīgās industrijas prasībām.
Lai uzzinātu vairāk, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem!


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.