Balsošanas sistēmas

cover image

Balsošanas sistēmas

Interaktīvās balsošanas sistēmas arvien biežāk tiek izmantotas dažādos pasākumos un konferencēs, jo tās palīdz padarīt jūsu prezentācijas interesantākas, iesaistīt tajās auditoriju, veikt aptaujas. Tas palīdz pasīvos klausītājus padarīt par aktīviem un iesaistīt jūsu prezentācijā. Interaktīvās balsošanas sistēmas nodrošina pasākumu organizatoriem iespēju veikt gandrīz visu veidu balsošanu un sniedz ātrus un precīzus balsojuma rezultātus.

KT Serviss izīrē un pārdod vadošā balsošanas iekārtu ražotāja - IVS (Nīderlande) sistēmu. Tā ir moderna, viegli konfigurējama un lietotājam draudzīga sistēma. Nepieciešamības gadījumā var ātri veikt izmaiņas sistēmas uzstādījumos.

Sistēmā var veikt balsotāju identifikāciju ar ID kartēm, iespējams iepriekš sagatavot jautājumus, ir saskaņotas balsojuma vizualizācijas iespējas.

Pasākuma dalībnieki balso ar bezvadu pultīm. Pēc balsojuma beigām sekundes laikā uz ekrāna parādās rezultāti dažādu diagrammu vai grafisku tabulu veidā.

Balsošanas sistēmu var plaši pielietot ne tikai lietišķām sanāksmēm, bet arī dažādiem korporatīviem atpūtas pasākumiem un TV viktorīnām.


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.