Gaismas diožu ekrāni

cover image

Gaismas diožu ekrāni

Vēl nesenā pagātnē LED ekrānus pārsvarā izmantoja stadionos, ielu reklāmās, āra kultūras un sporta pasākumos. Attīstoties gaismas emisijas diožu tehnoloģijām – samazinoties pikseļu lielumam, palielinoties izšķirtspējai, uzlabojoties attēla projicēšanas tehnoloģijai un ekrānu montāžas mehāniskajiem parametriem, mūsdienās LED ekrāni tiek arvien plašāk izmantoti pasākumiem iekštelpās.

Spožs, augstas izšķirtspējas LED ekrāna attēls piesaistīs uzmanību un piešķirs pasākumam jaunu vizuālo dimensiju, neatkarīgi no norises vietas, telpas izmēra vai pasākuma veida- konferences, semināra, produktu prezentācijas, sazināšanās ar sadarbības partneriem tiešraidē utml.

Pasākuma organizatori nereti saskaras ar problēmsituāciju, ko rada tiešie saules stari, spēcīgs skatuves apgaismojums, plaši logi vai stikla sienas, kas spēj “izbalināt” jebkuru projektora attēlu. Galvenā LED ekrāna priekšrocība ir spožums – tie ir piemēroti izmantošanai ļoti spilgtā vidē: zālēs vai hallēs ar lieliem logiem, modes skatēs, spilgti izgaismotās skatuvēs.

LED ekrāns ir vienīgais video displeju risinājums, kurš ir bez savienojuma vietām jeb šuvēm, tādejādi nekādā veidā vizuāli netiek “šķelts” displeja attēls. Šī ir galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar LCD displeju videosienām.

Ekrāns var tikt samontēts uz grīdas, izmantojot speciālus balsta statīvus, gan iekārts telpā, izmantojot īpašas piekares, gan montēts pie sienas.

LED video ekrāni parasti tiek samontēti no 50 cm x 50 cm moduļiem, kuru biezums ir sākot no 8 cm. Attēls tiek projicēts, izmantojot SMD montējamu LED diožu tehnoloģijas. Gaismas izstarojošās diožu pikseļa izmērs ir sākot no 1-3 mm, lai bilde būtu baudāma no maza attāluma, līdz 8 mm un vairāk, ko izmanto, ja attālums no skatītājiem līdz bildei ir >10 metri. Horizontālais redzamības leņķis ir ~160⁰, kas nodrošina kvalitatīvu attēla redzamību arī no šaura sānu leņķa.

Viena LED ekrāna moduļa svars ir sākot no 8 kg. Konstrukcija ir pašnesoša un maksimālais ekrāna augstums var sasniegt 10m. Atsevišķu modeļu korpusa konstrukcija dod iespēju uzbūvēt taisnu ekrānu, gan izveidot izliekumu ±6⁰ leņķī.

Pateicoties LED video ekrāna mazam pikseļu izmēram, attēla augstajam spožumam, kontrastam, un izšķirtspējai, bez ventilatora dzesēšanas tehnoloģijai, moduļu elastīgajam dizainam, LED video ekrāns ir moderna pieeja attēla projekcijai digitālajā laikmetā un lielisks fons jūsu konferencēm, izstādēm, produktu prezentācijai un izklaides pasākumiem.

SIA “KT Serviss” izveidos piedāvājumu, kas balstās uz jūsu idejām un vietas apstākļiem, lai projekts izdotos 100% veiksmīgi, un jums nebūtu jāuztraucas par tehniskā nodrošinājuma detaļām. Mūsu pieredzējušo projektu vadītāju un tehnisko speciālistu komanda, ciešā sadarbībā ar jums palīdzēs realizēt jūsu projektu, ietverot veiksmīgāko LED video ekrāna risinājumu.


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.