Video translācijas

KT Serviss piedāvā augstas kvalitātes video straumēšanas aprīkojumu tiešraidei internetā, ziņu portālā, mājas lapā vai sociālo tīklu vietnēs - Facebook, Youtube, vai jebkurā citā, kas ir lielisks līdzeklis, lai palielinātu auditoriju un publicitāti kongresiem, konferencēm, preses konferencēm, prezentācijām un citiem publiskiem pasākumiem. Ja projektam nepieciešamas vairākas darba valodas, piedāvājam sinhronās tulkošanas aprīkojumu apvienot ar video tiešraidi un visām pasākumā izmantotām valodām vairākos kanālos.

Lai tiešraidi internetā reālā laikā, augstas izšķirtspējas kvalitātē varētu vērot neierobežots skatītāju skaits, kas izmanto visu operētājsistēmu viedtālruņus, planšetes vai datorus, mēs piedāvājam straumēšanai izmantot Youtube tiešraides serveru resursus. Tas sniedz iespēju pasākuma skatītājiem vērot tiešraidi maksimāli labā kvalitātē, ar jebkura ātruma interneta pieslēgumu. Varbūt šo teikumu var pārfrāzēt: KT serviss komanda sniegs informāciju un palīdzību kā video tiešraidi padarīt publiski pieejamu skatītājiem, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegs pamācību, kā iegūt statistiku, kas attēlos video skatījumu rādītājus. Piedāvājam sadarbību un konsultācijas, ja pasūtītajam pašam nav pieredzes ar tiešraides pasākumu izveidošanu savā sociālo tīklu lapā, piemēram, Facebook, vai citos tehniskos jautājumos.

Sazinieties ar KT serviss, lai saņemtu individuālu piedāvājumu atbilstoši jūsu prasībām.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.