Tūristu gidu sistēmas

cover image

Tūristu gidu sistēmas

Palīgierīces ekskursijas vadīšanai izmantojot tūristu gidu sistēmas Listen vai Okayo. KT Serviss piedāvātās bezvadu sistēmas ir vienkārši lietot. Tās ir īpaši radītas, lai tiktu izmantotas grupu ekskursijās – brīvā dabā, iekštelpās vai vienkāršotai valodas tulkošanai, konferencēs, muzejos, galerijās un citur. To galvenā priekšrocība ir iespēja grupas dalībniekiem skaidri klausīties gidu.

Sistēmas iedalās digitālās un analogās, kas parasti nozīmē signāla pārraides veidu.

Kādas ir digitālo pārraides sistēmu priekšrocības?

• Pārraidīto datu šifrēšanas iespējas.
• Kļūdu minimizēšana datu apstrādes un pārraides laikā

Okayo ir ražotājs, kas darbu sāka jau 1996.gadā. Viņi ražo uzticamas iekārtas, tostarp tūristu gidu sistēmas. Piedāvājumā ir seši modeļi – DigiBee, WT-300, WT-320, WT-500, WT-600 un TW-808.

Ražotāja Listen inovatīvie produkti nodrošina skaidru audio kvalitāti, tostarp atrodoties trokšņainā vidē. Ražotājs piedāvā 5 modeļus: ListenTALK, ListenRF863, ListenPortable863, ListenIR un ListenWiFi.

Lai uzzinātu vairāk par šiem un citiem modeļiem, konsultējies ar KT Serviss speciālistiem!


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.