Sinhronās tulkošanas kabīnes

Sinhronā tulkošana ir grūts un atbildīgs darbs, tādēļ starptautisku konferenču un citu veidu pasākumu rīkotājiem jānodrošina visa nepieciešamā tehnika tulku veiksmīgam darbam. Viena no tulku darbam nepieciešamākajām lietām ir klusa darba vide, ko var nodrošināt ar sinhronās tulkošanas kabīnēm.

Darba procesā tulkam ir jābūt izolētam no apkārtējiem trokšņiem. Jābūt iespējai redzēt notiekošo, gan sanāksmes runātājus (lektorus), gan auditoriju kopumā. Kabīņu galvenā funkcija - nodrošināt klusu darba vidi tulkam, lai viņš spētu koncentrēties austiņās dzirdamā teksta tulkošanai. Tāpat šīm kabīnēm jābūt mobilām, viegli uzstādāmām un vieglām, bet vienlaikus arī ar izturīgu konstrukciju.

KT Serviss piedāvā iegādāties MCI un Audipack sinhronās tulkošanas kabīnes. Tām ir visas augstāk nosauktās īpašības.

Audipack piedāvā vienvietīgas, divvietīgās (1,60 x 1,60 x 2,00 m), trīsvietīgas un četrvietīgās kabīnes. Tām ir paredzētas ieejas lūciņas kabeļiem. Ir arī ventilācijas restīte durvīs, galds un piespiedu ventilācijas sistēma. Kabīnēs iespējams ievietot vietējo apgaismojumu.

Vairāk par sinhronās tulkošanas kabīnēm uzzini, konsultējoties ar mūsu KT Serviss speciālistiem!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.