Audio un video signālu maršrutēšana LAN tīklos

cover image

Audio un video signālu maršrutēšana LAN tīklos

Audio un video tehniskā aprīkojuma nozarē jēdziens “ signālu maršrutēšana” apzīmē informācijas jeb datu pārvietošanu no avota līdz tā gala saņēmējam. Agrāk audio un video tīkli bija nodalīti no datortīkliem, bet attīstoties tehnoloģijām un iespējām, mūsdienās tie ir cieši saistīti. Ja pirms vairākiem gadiem šādā veidā strādāja tikai dators, printeris un serveri, tad šodien vienā tīklā var “pārvietot” arī audio un video signālus bez aiztures un signāla kompresijas.

Šāda veida audio un video signālu maršrutēšana arvien vairāk tiek izmantota gan patstāvīgos projektos, gan konferencēs un cita veida pasākumos.

Ja arī jums nepieciešami produkti audio un video signālu maršrutēšanai, atsevišķu tīklu izveidei un integrēšanai datortīklos, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem!


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.