Indukcijas cilpas vājdzirdīgajiem

Vairākas kompānijas, tostarp Bosch un Listen, strādā pie tā, lai atvieglotu dzīvi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. Arī KT Serviss piedāvā šo kompāniju produktus – ierīces, kas izstrādātas, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Starp tām ir arī indukcijas sistēmas, kas darbojas, pamatojoties uz indukcijas lauka principu.

Piedāvājumā ir gan gan stacionāri, šauras frekvences, gan pārnēsājami dzirdes aparāti.

Kā zināms, dzirdes aparātu lietotājiem ir grūtības uztvert skaņu – mūziku, runu un citu. Atrodoties sabiedriskā vietā cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, ir svarīgi dzirdēt apkārt notiekošo, problēmu risināt var palīdzēt indukcijas sistēma. Tās darbības princips ir šāds: dzirdes aparātos ir iebūvēta indukcijas spole, kas saņem signālu no sistēmas ar šīs spoles/cilpas palīdzību. Pārslēdzot režīmus savā dzirdes aparātā, lietotājs var bloķēt apkārtējās skaņas un uzlabot, pastiprināt dzirdes aparātā tās skaņas, ko saņem tieši no indukcijas sistēmas.

Indukcijas sistēmas pastiprinātājs ir savienots ar audio ierīces izeju un pārvērš signālu elektriskā strāvā. Dzirdes aparāta spole uztver magnētisko lauku, ko rada indukcijas sistēma, un pārveido to atpakaļ par skaņas signālu.

Bosch un Listen ražotāji piedāvā virkni pietiekami viegli lietojamu indukcijas sistēmu. To var lietot kā publiskās vietās, tā mājās.

Lai uzzinātu vairāk, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.