Audio iekārtas

cover image

Audio iekārtas

KT Serviss piedāvā iegādāties audio iekārtas, kas īpaši izstrādātas, lai atrisinātu pat vissarežģītākos audio risinājumu scenārijus. No mikrofoniem un signālu apstrādes procesoriem līdz pastiprinātājiem un skaļruņiem. Viss, kas nepieciešams jūsu situācijai, nu atrodams vienuviet!


Product

Skandas

Plaša akustisko sistēmu izvēle no pasaulē pazīstamiem zīmoliem. Izcila skaņas kvalitāte, praksē pārbaudīta tehnika ar dažādām risinājumu iespējām.

Product

Mikšerpultis

Mikšerpults - neaizstājama iekārta, ja pasākumā ir vairāk kā viens audio avots. Liela mikšerpulšu izvēle, sākot no kompaktiem izmēriem, kurus viegli pārvadāt, beidzot ar iebūvējamām iekārtām. Plaša tehnisko un digitālo iespēju amplitūda, lai nodrošinātu vislabāko skaņas kvalitāti.

Product

Mikrofoni

Mūsdienīgi, ērti lietojami un profesionāli rokas, statīvu, galda un griestu mikrofoni. Piedāvājumā gan bezvadu, gan vadu mikrofoni, atkarībā no pasākuma specifikas un klienta vēlmēm. Piedāvājam arī uz galvas un pie žaketes atloka pieliekamus mikrofonus, lai runātājam nodrošinātu roku kustību brīvību.

Product

Signālu procesori

Digitālie signālu procesori pārvērš analogo audio signālu digitālā, ar to palīdzību iespējams risināt un kontrolēt sarežģītas audio apstrādes situācijas. Profesionāls un kvalitatīvs risinājums telpu apskaņošanai.

Product

Pastiprinātāji

Plaša pastiprinātāju izvēle, lai palielinātu audio signāla jaudu un amplitūdu. Augstas kvalitātes pastiprinātāji – dažādos izmēros, cenu diapazonos, un tehniskajās iespējās.

Product

Skaļruņi apskaņošanai un evakuācijas sistēmām

Plašs skaļruņu klāsts, gan iekštelpām, gan āra apstākļiem. Skaļruņu montāža iespējama griestos, sienās un virsmās, dažādi tehniskie risinājumi audio straumēšanai. Piedāvājumā augstas kvalitātes skaļruņi dažādos izmēros, dizainos un cenu diapazonā. 

Product

Indukcijas cilpas vājdzirdīgajiem

Īpaša tehnoloģija, kas ļauj pārslēgt režīmus dzirdes aparātā, lai lietotājs var bloķēt apkārtējās skaņas un pastiprināt dzirdes aparātā signālu, ko saņem tieši no indukcijas sistēmas, piemēram, lai klausītos sinhrono tulkojumu.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.