Signālu procesori

KT Serviss pārdošanā pieejami dažādi signālu procesori.

Audio digitālie signālu procesori (DSP) ir programmējamas audio signālu apstrādes platformas, kuras būvētas uz speciāli audio apstrādei optimizētiem mikroprocesoriem. Ar to palīdzību iespējams risināt un kontrolēt sarežģītas audio apstrādes situācijas.

Biamp zīmols pazīstams jau vairāk kā 40 gadus, kurš ražo izcilu audio aparatūru un programmatūru profesionāļiem. Biamp signālu procesori tiek izmantoti lidostās, stacijās, parlamentārās ēkās, tiesas ēkās, sanāksmju telpās, koncertu zālēs, u.c. Tie ietver plašu audio sistēmu risinājumu izvēli, maršrutēšanas iespējas un signālu apstrādi.

Kādēļ signālu procesori nepieciešami?

Digitālie signālu procesori pārvērš analogo audio signālu digitālā un matemātiski manipulē ar to. Ar tiem iespējams veidot dažādus filtrus, signālu ekvalizāciju, kopējo sistēmas ekvalizāciju, automātiskas darbības ar signāliem, signālu maršrutēšanu un savienojumā ar kontroles sistēmu, kontrolēt procesora darbību attālināti. Daudzfunkcionālām zālēm iespējams pielāgot sistēmas darbību katram scenārijam.

Kam tas nepieciešams?

Ikvienam, kuram audio sistēmai ir nozīmīga loma ikdienas lietošanā vai uzņēmējdarbībā un kuri vēlas profesionālus un kvalitatīvus risinājumus savām apskaņojamajām telpām.

Lai iegādātos signālu procesoru, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.