Videokameras

PTZ Optics un Lumens kameras.

PTZ Optics kameras piemērotas augstas izšķirtspējas videoklipu ierakstīšanai un translēšanai, kā arī izmantošanai videokonferencēs. Daži kameru modeļi var nosūtīt trīs vienlaicīgas video plūsmas, izmantojot HDMI, HD-SDI, USB 3.0 vai IP. RS-232, RS-485 , porti un tīkla kontrole ļauj kameras integrēt lielākās vadības sistēmās, tādās kā Crestron.

Ražotājs piedāvā ne tikai profesionālās FULL HD un 4K kameras ar 3 gadu garantiju, bet arī viedtālruņu aplikācijas kameras vadībai, iespēju straumēt audio un video un ieslēgt “multicast”. Daži modeļi pieejami ar tālvadības ierīcēm, kas attālināti ļauj mainīt kameras iestatījumus.

Lieliska kvalitāte, vienkāršība un pieejama cena ir tas, kas atšķir Lumens no saviem konkurentiem. Rotējošās kameras ar augstas izšķirtspējas FullHD vai 4K ir ideāli piemērotas videokonferenču, apmācību un cita veida pasākumu translēšanai. Ražotājs piedāvā ne tikai video kameras, bet arī īpašas dokumentu kameras, kuras var izmantot, lai lielākai auditorijai parādītu nelielus priekšmetus vai failus. Tās spēj parādīt pat mazākās detaļas, kuras grūti redzēt ar aci.
Pieejamas arī USB HD kameras, kas objektu spēj optiski pietuvināt līdz pat 15 reizēm un augstas izšķirtspējas IP kameras ar iespēju pietuvināt līdz pat 10 reizēm.. Lumens kameras īpaši iederēsies lekcijās, videokonferencēs, konferenču zālēs, demonstrācijās u.c.

Pirms iegādāties kameru, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem, kuri ieteiks jūsu vajadzībām un apstākļiem nepieciešamāko modeli!

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.