Balss evakuācijas sistēmas

cover image

Balss evakuācijas sistēmas

KT Serviss piedāvā balss evakuācijas sistēmas atbilstoši EN54 standartu prasībām, kas ir obligātas ikvienā sabiedriskajā ēkā. Specializētā audio sistēma palīdz ne tikai sniegt norādes cilvēku evakuācijai ugunsgrēka gadījumā, bet var tikt izmantotas arī reklāmas un informatīvo paziņojumu, kā arī fona mūzikas translēšanai.
Ražotājs Biamp piedāvā decentralizētu balss izziņošanas sistēmu Vocia.

Tas nozīmē, ka sistēmas atsevišķas daļas savstarpēji sazināsies pa tiešo, un pārtrūkstot kopējam slēgumam, mazākās daļas pārrāvuma robežās turpinās funkcionēt. Tā ir sertificēta saskaņā ar EN54-16. Lai samazinātu uzstādīšanas izmaksas, Vocia izmanto standarta LAN tehnoloģijas, piemēram, CobraNet® un VoIP. Tāpat kā visas mūsu ierīces, arī Vocia piedāvā nevainojamu Biamp skaņas kvalitāti un uzticamību.

Arī Bosch ir viens no šādu iekārtu ražotājiem, kas piedāvā balss evakuācijas sistēmas Plena, Praesideo, Praesensa un Paviro, starp kurām ir gan centralizēti, gan decentralizēti risinājumi. Paviro un Praesideo pilnībā atbilst EN54-16 standartu prasībām. Šādas sistēmas visbiežāk izmanto mazie un vidējie uzņēmumi.

Lai uzzinātu vairāk, konsultējieties ar KT Serviss speciālistiem!


Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.