Kronšteini un stiprinājumi

cover image

Kronšteini un stiprinājumi

Jums nepieciešami kronšteini un stiprinājumi displejiem un video sienām, video projektoriem, skandām un mikrofoniem? KT Serviss piedāvājumā ir viss nepieciešamais!

Kā zināms, kronšteins ir ierīce, ko izmanto, lai pie sienas vai griestiem piestiprinātu LCD televizoru, projektoru vai citu ierīci. Tas palīdz ietaupīt vietu, jo nav nepieciešams atsevišķs galds vai statīvs ierīču izvietošanai.

KT Serviss piedāvātajiem stiprinājumiem ir maināms slīpuma leņķis, tos iespējams pagriezt un citādi pielāgot. Tāpat pieejami arī kronšteini, kuri displeju pie sienas tur vienā pozīcijā, kas ir optimāls risinājums mazākās telpās. Lielākās telpās gan ieteicams uzstādīt stiprinājumus, kas ļauj mainīt ekrāna pozīciju, tādējādi uzlabojot redzamību.

Sporta zālēs, restorānos, lidostās bieži vien redzami televizori, kas ar kronšteinu palīdzību piestiprināti pie griestiem. Tas ir īpaši ieteicams tad, ja telpā ir augsti griesti. Arī šādi stiprinājumi ir KT Serviss piedāvājumā.

Pirms iegādāties stiprinājumu, pārliecinieties, ka tas tiešām ir savienojams ar jūsu ierīci. Pievērsiet uzmanību arī svaram, funkcijām, drošībai, dizainam u.tml. Jautājumu gadījumā vērsieties pie KT Serviss speciālistiem!


Product

Displejiem un video sienām

Stiprinājumi displejiem un video sienām no Wize un Audipack.

Product

Video projektoriem

Stiprinājumi video projektoriem no Wize un Audipack.

Product

Skandām un mikrofoniem

KT Serviss piedāvājumā ir statīvi mikrofoniem un skandām no tādiem ražotājiem kā König & Meyer un Audipack.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.