Videokameras un video komutācijas tehnika

cover image

Videokameras un video komutācijas tehnika

Augstas kvalitātes attēls un skaņa ir galvenie (tehniskie) priekšnosacījumi konferences, tostarp videokonferences, veiksmīgai norisei. Bet, lai izveidotu nepieciešamos apstākļus, protams, vajadzīgas kvalitatīvas un uzticamas iekārtas.

KT Serviss piedāvājumā ir kameras un kontrolieri no PTZ Optics un Lumens, kas īpaši izstrādātas un paredzētas videokonferencēm. Atšķirībā no parastajām web kamerām, profesionālās kameras nodrošina augstāku, pat 4K kvalitāti, turklāt daļa no tām aprīkotas ar elektroniski regulējamu pozīcijas maiņu (PTZ). Kombinējot kameras un diskusiju sistēmas iespējams veidot automātiskās kamerkontroles sistēmas, kurās kameras automātiski pagriežas pret aktīvo runātāju.

Mēs piedāvājam tikai pārbaudītu un uzticamu ražotāju produktus. Lai iegādātos kontrolierus un kameras jūsu vajadzībām, sazinieties ar KT Serviss speciālistiem!


Product

Videokameras

Piedāvājumā PTZ Optics un Lumens FULL HD vai 4K kameras, kas paredzētas augstas izšķirtspējas videoklipu ierakstīšanai un translēšanai, kā arī izmantošanai videokonferencēs. Lieliska kvalitāte, ērta lietojamība un pieejama cena.

Product

Videokameru kontrolieri

PTZ Optics un Lumens kameru kontrolieri paredzēti vienmērīgai un precīzai kameras vadāmībai - pagriešanai un tālummaiņai. Plašs tehnisko iespēju un risinājumu klāsts, viegla vadāmība, dažādas iestatījuma iespējas.

Adrese: Rītausmas iela 23, Rīga,
LV-1058, Latvija

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ktserviss.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma Politiku.